Demet Akalın'dan Şoke Eden Kavga Açıklaması

Türk pop müziğinin sevilen güzel ismi Demet Akalın katıldığı bir televizyon programında,kendi hakkında 10 kişi ile kavga etti dediği eski eşi Okan kurt,ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın'dan Şoke Eden Kavga Açıklaması

Türk pop müziğinin sevilen güzel ismi Demet Akalın katıldığı bir televizyon programında,kendi hakkında 10 kişi ile kavga etti dediği eski eşi Okan kurt,ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, yine magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Çift, bu kez Milas Havalimanı'nda kavga ettikleri haberiyle gündeme geldi. İddialara göre; Demet Akalın, Bodrum'da konser vermeye gidecekti. Ancak, uçağın 2 saatlik rötarın ardından Bodrum'a inen ünlü popçu, sahne alacağı mekana geç kalacağını düşünerek panikledi. Demet Akalın-Okan Kurt çifti, geç kalmamak için yolcuları taşıyacak otobüsü beklemek yerine yürümek istedi.

 

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

 

Demet Akalın'a görevliler engel olmaya kalkınca, devreye eşi Okan Kurt girdi. Görgü tanıklarının iddiasına göre; Okan Kurt'un 10 görevliyle yaşadığı sözlü tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü. Okan Kurt, 10 görevli ile tek başına kavgaya tutuştu. Bir görevli kolundan yaralanırken olay havacılık kuralları gereği emniyete bildirildi. Taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadı.

 

DEMET AKALIN HANDE YENER'E GÖNDERMEDE BULUNDU

 

Okan Kurt'un kavga haberleriyle gündeme gelmesinden sonra 2. sayfa programına konuk olan Demet Akalın, olayın ayrıntılarını paylaştı. Bodrum sahnesine yetişmek için büyük bir mücadele verdiklerini dile getiren Demet Akalın, rakiplerine de göndermede bulundu. Sahneye geç kalması halinde, rakiplerinin sevineceğini söyleyen Demet Akalın, sırf bu sebeple şikayetçi olmaktan vazgeçtiğini ifade etti. Demet Akalın'ın "Başka bu kulüp olsa, umrumda değildi. Biliyorum çünkü o kadar çok aportta bekleyen insan var ki!" sözleri Hande Yener'i akla getirdi. Demet Akalın'ın o gün sahne alacağı beach ile Hande Yener'in işlettiği beach ile arasında 50-60 metre kadar mesafe var.

Mynet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE