Çukur Son Bölümde Yaşananlar! 87. Bölüm Fragmanı Büyük Yüzleşme!

Bu hafta sevilen dizi Çukur Show tv ekranlarında izleyici ile buluştur. Reyting rekorları kırmaya davam eden Çukur 3 Şubat son bölüm özetinde büyük yüzleşme. 87. bölüm fragmanı yayımlandı mı? 3. sezon 19. bölüm özeti 20. bölüm fragmanı Son yaşananlar haberde.

Çukur Son Bölümde Yaşananlar! 87. Bölüm Fragmanı Büyük Yüzleşme!

Show Tv ekranlarında her hafta pazartesi günü -3 şubat tarihinde- yayımlanan Çukur Tv severleri ekran başına kilitlemeyi başardı. 3.sezon 19. bölüm yani 86. bölüm Bu hafta Çukur filminde yaşanan gelişmeler diziyi kaçıranlar için işin olsa sitesinde açıklanıyor. Yamaç'tan hesap sorma vakti Vartolu için geldi. Vartolunun yüzleşmesi nasıl olacak? Medetten yardım isteyecek mi? 10 Şubat 87. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

ÇUKUR SON BÖLÜM 86. BÖLÜM ÖZETİ;

Babasını katilinin peşinden gitmeye karar veren Vartolu, Yamaç'tan hesap soracak. Bu arada Vartolu ise Medet'ten yardım istemektedir. Mahsun zor durumda kalacaktır. Yamaç'ı ele vermek istemez fakat başarabilecek mi? tabi elinden geleni yapacaktır. Yamaç bu arada yarım kalan işlerini yani intikamlarını ve hesaplaşmalarını yapmak isteyecek. Hedefler belirlendi. Bunun önüne kimse geçemeyecek.

ÇUKUR 10 ŞUBAT 87. BÖLÜM FRAGMANI;

Koçova ailesinin elinde bulunan Çukur'da kural Koçova ailesinin istediği gibi yürüyecek mi? İstanbul'un en pislik ve en bela kokan mahallesi konumunda bulunan Çukur'da uyuşturucuya izin yoktur. Tabi Koçova ailesinin koyduğu kuralı bozmak isteyenler vardır. Yeni bir grup çıkarak gözünü bu mahalleye dikmesi işleri karıştıracaktır. Koçova ailesinin pes etmeyi düşündüğü anda ortaya Yamaç çıkacak. Çukur'da yeni bir dönem başlayacaktır. Genç sevgilisi Sena Yamaç ile yeni hayatında nelerle yüz yüze gelecek. Hayal ettiklerini yaşabilecek mi dizi boyunca göreceğiz.

Çukur dizisi katılım evi sponsorluğunda pazartesi akşamları Show Tv ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Bu arada dizinin reyting sıralaması da merak edilen sorılar arasında yer almaktadır. 3 Şubat reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 00:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çukur
Çukur - 2 yıl Önce

Çukur candır. El atmanıza sevindim