Bülent Ersoy VIP Aracına Kavuştu

Bülent Ersoy, yeni VIP arabasıyla gövde gösterisi yaptı. Diva Bülent Ersoy, özel olarak sipariş ettiği VIP aracına kavuştu. Bülent Ersoy'un yeni arabasını görenlerin dudağı uçukladı. Ersoy'un yeni arabasının fiyatı ne kadar? Türkiye'nin Diva'sı olan Bülent Ersoy, yeni aldığı arabasıyla görüntü verdi. Bülent Ersoy, önceden özel olarak sipariş verdiği VIP aracına sonunda kavuştu. Peki Bülent Ersoy'un yeni VIP aracının fiyatı ne kadar?

Bülent Ersoy VIP Aracına Kavuştu

Bülent Ersoy, yeni VIP arabasıyla gövde gösterisi yaptı. Diva Bülent Ersoy, özel olarak sipariş ettiği VIP aracına kavuştu. Bülent Ersoy'un yeni arabasını görenlerin dudağı uçukladı. Ersoy'un yeni arabasının fiyatı ne kadar? Türkiye'nin Diva'sı olan Bülent Ersoy, yeni aldığı arabasıyla görüntü verdi. Bülent Ersoy, önceden özel olarak sipariş verdiği VIP aracına sonunda kavuştu. Peki Bülent Ersoy'un yeni VIP aracının fiyatı ne kadar?


ERSOY'A ÖZEL YAPIM VIP ARABA

Bülent Ersoy, özel siparişle Erbakan Malkoç’a yaptırdığı VIP minibüsünü önceki gün trafik nedeniyle dört saat gecikmeli teslim aldı. Otomobil koltuklarıyla uyumlu kırmızı kıyafetiyle dikkat çeken Diva’nın, 8 bin TL değerindeki Louis Vuitton bavulu, makyaj çantası olarak kullanması gözden kaçmadı. Sanatçı, “Dünyadaki sayılı kralın, özel araçlarındaki bazı lüks donanımları ben de yaptırdım” dedi.

YENİ OYUNCAK

Yeni oyuncağını yürüyen uçak olarak tanımlayan Ersoy, “İstanbul’u ani bir kararla terk edebilirim. Trafik rezalet. Buradan artık hiç zevk almıyorum. Rize ve Trabzon’a bayılıyorum. Rabbim inşallah günün birinde orada yaşamayı nasip eder” şeklinde konuştu. Ajda Pekkan’a ‘ucube’ ve ‘hödük’ dediği için 3 bin 700 TL adli para cezasına çaptırılan Diva, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Ajda Pekkan ne alaka şimdi. Arabayı konuşuyoruz. Ben neyi kaybettim? Para mı, veririz canım. O rakam benim makyaj param bile değil.” Ersoy, fiyatını sır gibi sakladığı VIP minibüsüne, isminin baş harflerinden oluşan plaka taktırdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:28
YORUM EKLE