Bu Ünlüler Ünlü Olmadan Önce Ne İş Yapıyorlardı? İşte Şaşırtan Meslekleri

Televizyonlarda sıkça gördüğümüz, kimi zaman yakışıklılığıyla; kimi zaman da oyunculuk kabiliyetleriyle milyonlarca kişiyi ekran başına kitleyen, mest edici sesi ve sanatıyla ekranlarda inmeyen bu ünlüler bakın eskiden ne iş yapıyorlarmış...

Bu Ünlüler Ünlü Olmadan Önce Ne İş Yapıyorlardı? İşte Şaşırtan Meslekleri

Oyuncular, müzisyenler, sanatçılar ve şarkıcılar; Dünya' da ve ülkemizde oldukça bilinen, milyonları televizyon başına kitleyen, şarkıları dinleten bu isimlerin önceki yaşamlarındaki mesleklerini duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. Bakın o kişiler, ünlü olmadan önce hangi mesleklerde çalışıyorlardı ve hayatları nasıldı...

Kıvanç Tatlıtuğ

Milyonlarca kişi tarafından beğenilen, çok sayıda reklamın reklam yüzü, en beğenilen oyuncular arasında daima aday gösterilen, binlerce belki ödül almış ve yer aldığı her filmde veya dizide üstün oyunculuğuyla büyük beğeni toplamış bir isim. Yakışıklılığıyla da milyonlarca genç kızın çığlık attığı Kıvanç Tatlıtuğ, oyuncu olmadan önce bir basketbolcuydu. Fenerbahçe ve Beşiktaş' ta oynayan Tatlıtuğ yaşadığı sakatlık nedeniyle basketbolu bırakıp, oyuncu oldu.

Tolga Sarıtaş

Söz dizisinde yakışıklı bir komutan rolündeyken daha sonradan istihbaratçı olarak vatana hizmet eden bir Türk gencini canlandırıyor. Milyonları ekran başına kitliyor. Üstelik hem Dünya' da ülkemizi temsil ediyor hem de sayısız başarısıyla herkes tarafından çok beğeniliyor. Bu ünlü isim, ünlü olmadan yani oyuncu olmadan önce sizce ne iş yapıyordu? Tolga Sarıtaş ünlü olmadan önce bir arkadaşının babasına yardım etmek için pazarlık yapıyordu. Daha önceleri de bir mobilya atölyesinde çırak olarak çalışıyordu.

Kerem Bursin

Dünyaca ünlü yıldızlarımızdan birisi olan Kerem Bürsin, ünlü olmadan önce ne iş yapıyordu dersiniz? O çok sevilen ve ünlü bir isim. Yer aldığı tüm dizilerde reytinglerin artmasına neden oluyor. Ünlü olmadan önce ise tuvalet temizliği, şoförlük, bodyguardlık ve spor hocalığı yapıyordu.

Deniz Seki

Bir dönem adı uyuşturucuyla anılan ve cezasını çektikten sonra çıkan Deniz Seki ise ünlü olmadan önce güzellik uzmanı olarak çalışıyordu.

Tuba Büyüküstün

Güzelliği, oyunculuğuyla milyonlarca seveni bulunan Tuba Büyüküstün ise eğer ünlü olmasaydı daima sahne arkasında kalacaktı. Tuba Büyüküstün, sahne dekorları ve kostüm tasarımı bölümünden mezun.

Rafet Elroman

Rafet Elroman ise ünlü olmadan önce müezzinlik yapıyordu.

Serdar Ortaç

Milyonlarca kişinin şarkılarını dinlediği, oldukça ünlü isimlerden birisi olan Ortaç ise, babasının da isteğiyle tornacılık yapıyordu.

Mabel Matiz

Şarkılarını milyonlara dinleten, klipleri son dönemlerde fazlasıyla beğenilen ve ününe ün katan Mabel Matiz' in ise asıl mesleği dişçilikti...

Kenan İmirzalioğlu

Kenan İmirzalioğlu, ünlü olmasaydı belki de iyi bir akademisyen olacaktı çünkü Yıldız Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu...

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 18:48
YORUM EKLE