Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik'ten Parti Şiki Şiki Baba Klibi!

Beyazıt Öztürk, Ayla Çelik 2020 yılının ilk dakikalarında klip müjdesi verdi. O ses Türkiye'de yayımlanan Parti şiki şiki baba müzik klibi sevenleri ile buluştu. Sony müzik tarafından çıkartılan klibin detayları haberimizde..

Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik'ten Parti Şiki Şiki Baba Klibi!

Beyaz Yılbaşı Akşamında yeni Klip Müjdesi!

Tv 8 ekranlarında yayımlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında seyircilere büyük bir sürpriz yaşattı.
Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk’ün birlikte çektiği parti şiki şiki baba klibi ilk kez tv 8 ekranlarında yayımlandı. 2020 yılının il dakikalarından itibaren dijital platformlarda yayımlanacak olan şiki şiki baba parçası sony müzik tarafından çıkartılıyor. Buna göre Yönetmen Fatih Ahmet Kayanın imzasının bulunduğu klipte Şebnem Sungur Gökhan tepede yer alıyor. Ayrıca müzikten doğacak gelirlerin Mehmetçik vakfına bağışlanacağı ifade edildi.

ŞİKİ ŞİKİ BABA MÜZİK SÖZLERİ;

Neyimiz kaldı hayatta Bir de sen vur Vur rahatla Canımız zaten emanet Alacaksan al be dünya Şiki şiki baba Hadi bize oyna Şiki şiki baba Hadi yine hoppa Aaah be dünya Aaah yalan dünya Neyimiz kaldı hayatta Vuruyon hala inatla Canımız aşka emanet Hadi sen sağ ben selamet Şiki şiki baba Hadi bize oyna Şiki şiki baba Hadi yine hoppa Aaah be dünya Aaah yalan dünya

Beyazıt Öztürk Kimdir? O Ses Türkiye’nin jüri üyesi koltuğunda bulunan Beyaz, uzun yıllar Kanal D Ekranlarında beyaz Show programını yaparak sundu. 1969 doğumlu olan Özütkr sunucu showmen aynı zamanda oyuncu ve şarkıcı kimliği ile ekranlarda bulunuyor. Aslen Artvinli ve Boluda yaşadığını ifade ediyor.

Ayla Çelik Kimdir? Aylin 1989 yılı doğumlu ve İstanbul ilinde dünyaya geldi. Şarkıcı Ayla eğitimini İstanbul ilinde Devlet Konservatuarında tamamladı ve profesyonel olarak müzik yapmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 00:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE