Beren Saat'in Hayatı Tehlikede mi?Kenan Doğulu Yakın Koruma Tutacak mı?

Kenan Doğulu,eşi Beren Saat için yakın koruma tutmaya karar verdi.Terör örgütü destekçisi HDP'ye desek verdiği gerekçesiyle sosyal medya üzerinden tepki alan Beren Saat için eşi harekete geçti.

Beren Saat'in Hayatı Tehlikede mi?Kenan Doğulu Yakın Koruma Tutacak mı?

Kenan Doğulu,eşi Beren Saat için yakın koruma tutmaya karar verdi.Terör örgütü destekçisi HDP'ye desek verdiği gerekçesiyle sosyal medya üzerinden tepki alan Beren Saat için eşi harekete geçti.

 

 

Beren Saat mitingleri eşi Kenan Doğulu'yu endişelendirdi. Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam sosyal medyada da yankı bulan "Beren Saat'e inat teröre hayır mitingi" adlı protestoların ardından harekete geçti. Endişeye kapılan popçu, HDP'ye yakınlığı sebebiyle eleştiri oklarının hedefi olan eşi Beren Saat'in güvende olması için yakın koruma tutmaya karar verdi.

 

DİZİ SETİNDE DE KORUNACAK

 

HDP'yi desteklediği iddialarıyla sık sık gündeme gelen Beren Saat'i protesto etmek isteyen öfkeli grup, oldukça ilginç bir yönteme başvurdu. Protesto alanı için ünlü oyuncunun olaylı dizisi Aşk-ı Memnu'nun çekildiği Vehbi Koç Yalısı'nı seçen grup, "Beren Saat'e inat teröre hayır" diye sloganlar attı. Sosyal medyadaki yorumların ardından tepkilerin miting boyutuna ulaşması, Kenan Doğulu'yu daha da endişelendirdi. Olaylar üzerine panik olduğu öğrenilen yakışıklı şarkıcı, Beren Saat'i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutmaya karar verdi. Ayrıca, güzel oyuncu için yeni dizisi Kösem Sultan setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi.

 

TEHDİT ALIYOR

 

Twıtter ve instagram'dan tehdit yağmuruna tutulan Beren Saat'in, bu kişilerin tespit edilmesi için de savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. Bu arada Kenan Doğulu, her an eşinin yanında olacak yakın koruma için birçok aday belirlenmesi, talebinde bulundu Kenan Doğulu, Saat'in 'bodyguard'ını da bu adaylar arasından kendi seçecek.


BEREN SAAT KİMDİR?

 

1984 doğumlu Beren Saat, katıldığı Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında ikinci olmuş ve Tomris Giritlioğlu'nun dikkatini çekerek onun desteğiyle profesyonel oyunculuğa başlamıştır. İlk deneyimini "Aşkımızda Ölüm Var" dizisiyle yaşayan güzel oyuncu, ilk başrolünü ise yine Tomris Giritlioğlu'nun hazırladığı Aşka Sürgün dizisinde üstlenmiştir. Sonrasında yine Tomris Giritlioğlu projesi olan Hatırla Sevgili'de yer alan Beren Saat, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve çok konuşulan Aşk-ı Memnu dizisinde ve Fatmagül'ün Suçu Ne? dizilerinde başrol oynamıştır. Ünlü oyuncunun son projesi ise İntikam olmuştur.

mynet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE