Bay Yanlış 25 Eylül 13. Bölüm Fragmanı | Son Bölümde Yaşananlar!

Televizyon ekranların en çok sevilen ve seyredilen dizilerinden bir tanesi de Bay yanlış dizisi 12. bölüm fragmanı yayımlandı. 25 Eylül 2020 yeni bölüm fragmanında yayımlananlar neler?

Bay Yanlış 25 Eylül 13. Bölüm Fragmanı | Son Bölümde Yaşananlar!

Bay Yanlış 12. Bölüm; Fox TV'nin gözde dizisi olan Bay Yanlış dizisinde bu hafta oldukça enteresan olayları gelişti. Ekranların sevilen isimleri Can Yaman (Özgür) ve Özge Gürel'in (Ezgi) başrol oynaması ile reytingler bu hafta da tavan yaptı. Ezgi ile Özgür' ün her geçen gün birbirine bağlanması ile Serdar küplere biner. Kötü planları ile Ezgi Özgür' den ayırmayı düşünmektedir. Ancak bu sırada Serdar'ın eski sevgilisi geçmişte yaptığı hataları göz önüne çıkartarak hastaneden kovulmasına neden oldu. Konuyu bile Levet Serdar' a giderek istifası vermesi gerektiğini söyledi. Serdar ise biraz zaman tanımasını istedi. Bu süreçte Serdar boş durmayacak. Bu olayı ortaya çıkaran eski sevgilisinin başına bela olurken diğer bir taraftan d Ezgiyi elde etmek için çabalıyor. Diğer bir taraftan ise Özgür'ün kuzeni Ezgi'nin başına bela açarak Özgür' den intikam almaya çalıştı.

Özgür'ün sahibi olduğu ve çalıştığı barı hain bir oyun ile elinden alan kuzeni Ezgi'nin eski patronudur. Serdar ile iş birliği yapan Özgür'ün kuzeni Ezgi'nin başına büyük bir bela açacak. Peki haftaya cuma günü Bay Yanlış seyircilerini neler bekliyor? sorusunu sormadan edemiyoruz. Önümüzdeki hafta Ezgi ve Özgür için hangi gelişmeler olacak?

BAY YANLIŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI;

Cuma günleri FOX TV'nin en çok izlenen dizisi Bay Yanlış her zamanki gibi izleyicilerini ekrana kitledi. Bu bölümde Ezgi ile Özgür 1 gecelik nezaret de gece geçirecektir. Ezgi'nin üzerinde oynanan kötü oyun ne yazık ki başına büyük bela açacak. Ancak dizinin ilerleyen dakikalarında eski hayatlarına dönmekte ve Özgür Ezgi'ye evlenme teklifi etmeyi düşünmektedir. Sıradan bir akşam da Özgür cebinden yüzüğü çıkartarak Ezgi'ye bir kez daha ilanı aşk ederek evlenmek teklifi edecektir. Sizce Ezgi'nin cevabı Evet mi? Hayır mı? olacak. Görünen o ki Ezgi baya düşünceli olacak. Haftaya Bay Yanlış izleyicilerini bomba gibi bölüm bekliyor

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2022, 06:04
YORUM EKLE