Baraj 4. Bölüm Fragmanı! Nazım Nehir'e Gerçekleri Açıklayacak mı?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj 4. bölüm fragmanı açıklandı. Son bölümde yaşanan gelişmeler neler? Nazım gerçekleri Nehir'e anlatacak mı? 3. bölümde yaşananlar. Baraj filmi ne zaman haberde.

Baraj 4. Bölüm Fragmanı! Nazım Nehir'e Gerçekleri Açıklayacak mı?

BARAJ Yeni Bölüm Fragmanı!

Baraj dizisi başladığı andan itibaren Fox TV’ nin reytinglerini arttırdı. Nehir’in erkekleri farklı kılıklara girerek dolandırmasını ve internet üzerinden Nazım adında biri ile konuşması ile başlar. Yaklaşık 4 yıldır internet üzerinden arkadaşlık kuran Nehir aniden Nazımı görmek için baraja gitmesi ile her şeyi değiştirir. Ne yazık ki Nazım’ ın eski hayatında geçirdiği kaza sonucu yüzünde oluşan izden dolayı Nehir’ e kendini Tarık olarak tanıtır. Tarık ise baraja zorla çalışmaya gönderilen İstanbullu bir delikanlıdır. Oldukça yakışıklı olması ile Nehir Nazım olarak bildiği Tarık’tan çok hoşlanır. Asıl Nazım ise bu durumdan hem rahatsız hem de elinden bir şey gelmez. Yaşanan salgın hastalıktan dolayı 3.bölümde ara veren baraj dizisi 1 Eylül 2020 tarihinde yeni sezon ile başladı. Peki 4.bölümde gerçek Nazım ve Nehir’i neler bekliyor? Sorusu da izleyicilerini merak ettiriyor.

BARAJ 4. BÖLÜM FRAGMANI;

Baraj dizisi 4.bölümde Nazım’ın dolabından kimlik kartını bulan Nehir’in kafası oldukça karışık. Asıl Nazım’ın kim olduğunu ve kimlikte asıl Nazım’ ın fotoğrafının oluşunu sorgulamaya başlar. Tarık adındaki genç barajda sakatlık geçirerek Nazım’ ın evine kalmaya gelir. Bu süreçte asıl Nazım’ ın kimin olduğunu bilmeyen Nehir Tarık’tan hoşlanmaya başlar. Ayrı zamanda Nehir’in barajdan ayrılma günü de yakındır. Fakat bu durum fazla uzun sürmez. Birkaç bölüm sonra Nehir sahte Nazımdan uzaklaşıp gerçek Nazım’ a aşık olacaktır. Şuan da abi dediği gerçek Nazım (Tarık) ile yolları her zaman kesişecektir.

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI; BİRAN DAMLA YILMAZ, FEYYAZ DUMAN, SUMRU YAVRUCUK, BURAK YÖRÜK IMAN CASABLANCA

YORUM EKLE