Amine Gülşe, Mesut Özil'in Adını Duyunca Kahkahayı Patlattı

Biri oynadığı futbolla dünyanın dikkati çekmiş, diğeri ise güzelliği ile dillerden düşmeyen biri. Evet Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil ve Amine Gülşe'den bahsediyoruz. Beraberlikleri magazin alemini sallayan ikilinin arası son günlerde nasıl?

Amine Gülşe, Mesut Özil'in Adını Duyunca Kahkahayı Patlattı

Biri oynadığı futbolla dünyanın dikkati çekmiş, diğeri ise güzelliği ile dillerden düşmeyen biri. Evet Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil ve Amine Gülşe'den bahsediyoruz. Beraberlikleri magazin alemini sallayan ikilinin arası  son günlerde nasıl?

Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil aşkıyla, sadece Türkiye değil Almanya ve İngiltere'de de çok konuşulan Amine Gülşe, ses getiren beraberliğiyle ilgili ilk kez konuştu.Önceki akşam ağabeyiyle bir AVM çıkışı görüntülenen 2014 Türkiye Güzeli, "Mesut bey ile ilişkiniz nasıl gidiyor?" sorusu karşısında önce kahkaha attı.

NİŞAN YÜZÜĞÜ YOKTUR

"İlişkimizi gizli yaşıyoruz" diyerek daha önce inkar ettiği aşkı kabul eden Amine Gülşe, Mesut Özil'le nişanlanmasıyla ilgili de samimi açıklamalar yaptı.İspanyol basınında çıkan "Nişanlandılar" haberinin doğru olduğunu dile getiren güzel oyuncunun, parmağında ise nişan yüzüğü olmadığı görüldü.

Amine Gülşe, "Yüzüksüz geziyorsunuz. Mesut Bey kızmasın" diyen basın mensuplarına ise alyansını evde bıraktığını söyledi.

Gülşe ile yıldız futbolcunun geçtiğimiz yaz başlayan aşklarını, önümüzdeki yaz nikah masasına taşıyacağı konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:30
YORUM EKLE