Acun Ilıcalı TV 8'i Sattımı? Kanalın Yeni Sahibi Kim Olacak?

Ünlü Sunucu Acun Ilıcalı Tv8 Kanalını sattı mı? Gündeme bomba gibi düşen gelişmenin detayları belli olmaya başladı. Tv8'in yeni sahibi kim oldu? Survivor, o ses Türkiye, Master Şef ve bir çok popüler yarışmaya ev sahipliği yapan TV 8 kanalını kim aldığı merak konusu? İşte detaylar..

Acun Ilıcalı TV 8'i Sattımı? Kanalın Yeni Sahibi Kim Olacak?

Acun Medya Şirketi sahibi Acun Ilcalı Tv8 kanalını sattığı iddia edildi. TV8’i kim aldı?

Türk Televizyonların en renkli kanallarından bir tanesi olan Tv 8'de yeni gelişmeler yaşanıyor. Tv 8 satıldı mı diye soran bir çok televizyon severler için konunun detaylarını aktarıyoruz. Acun Ilcalı Tv8 kanalını kime sattı. Bilindiği gibi Tv8 Kanalının hissselerinin bir bölümü Doğuş Holding'e satmıştı. Ünlü Sunucu Acun Medya şirketi ile daha önce MNG Holdinkten alarak önce haber bültenini kaldırdı ve kanalı yarışma ve eğlence progamına çevirdi. Kanalda Totalde ve share’de reyting birincisi olmaya devam eden Survivor, O Ses Türkiye Master Shef programları yayımlaya devam eden Ilıcalı'nın yeni satış kararı sonrası Türkiye'den ve diğer ülkelerden yatırıcılar talip olduğu aktarıldı.

TV 8 SATILACAK MI

Acul Ilcıalı son günlerde Şeyma ile ayrılığı gündemdeki yerini korurken, bugün medya gündemine bomba gibi düşen satış kararının detayları gelmeye başladı. Ilıcalı TV8 kanalı için Azerbaycanlı Global Medya ile görüştüğü aktarıldı. Fakat Global Medya ile anlaşma sağlanamadığı belirtiliyor.

TV 8'İ MEDİCAL PARK'MI ALACAK?

Medical Park Liv Hospital hastanelerinin içerİsinde barındıran şirketin TV8'e talip olduğu belirtiliyor. Bilindiği gibi yakın bir zamanda Alman Firma Türkven Medical Park'a yatırım yapmıştı. Acun Medya Şirketi O Ses Türkiye, Survivor gibi yarışma programlarına aynı kanalda devam ederek kanal yeni sahibi tarafından satın yönetileceği belirtilmekte. Diğer yandan Acun Ilcalı çıkan haberler hakkında bir açılama yapmadı. Gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 21:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
erdal erman amasya
erdal erman amasya - 7 ay Önce

niye aldınki o zaman