Acun Ilıcalı Çıldırıyor! Survivor 18 Nisan 50. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Olaylar Büyük!

Tv8 ekranlarında yayımlanan Survivor yeni sezonda olaylar büyük. Acun Ilıcalı sonunda ünlülere verdi veriştirdi. Acun ilk kez bu kadar sinirli göreceksiniz. Adeta deliye dönüyor. Survivor 50. bölüm fragmanı ve gelişmeler haberde..

Acun Ilıcalı Çıldırıyor! Survivor 18 Nisan 50. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Olaylar Büyük!

Survivor 18 Nisan 2020 yeni bölüm fragmanı yayımlandı.

Tv 8 ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici ile buluşmaya devam eden Survivor 50. bölüm fragmanı belli oldu. 18 Nisan 2020 cumartesi akşamki bölümünde neler yaşanacak çok merak edilmeye başlandı. Çünkü Tv8 resmi internet sitesi üzerinden açıklanan yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı çılgına dönüyor. Ünlülere neden kızdığını anlamak pek mümkün değil fakat Acun Ersin'in itirazları üzerine ünlüler tarafına doğru yönelerek neye itiraz ediyorsunuz cümlesini defalarca yöneltiyor. Burada takımın görüpte söylemediği bir şeyin olduğunu ima eden Acun Ilıcalı hepiniz ordasınız hiç birinizde duyduğunuzu söylemiyorsunuz hepsini ispat edecem bu yaptığınız en büyük ayıp diyerek hararetli dakikalara sahne oldu.

SURVİVOR 50. BÖLÜM FRAGMANI

SURVİVOR YENİ BÖLÜM;

Reyting rekorlarına duymayan Survivor yarışmasında bu sezon rekabetin bol olduğu ve çekişmenin hırsa dönüştüğü görülüyor. 18 Nisan tarihli yeni bölümde dokunulmazlık oyunu oynanacak. Konseyde kim elenecek. Üstelik dokunulmazlık oyunu kaybedenin telafi yok. Akşam ki konsey sonrası yarınki oyunda da diğer takım kaybederse ikinci aday çıkacak. seyirci oyunca kim eleneceği belli olacak. Yarışmacılar tüm hırsızın dokunulmazlık oyunlarında göstermek istiyor. Dokunulmazlığı kaybetmek istemeyen ünlüler ve gönüllüler takım yarışmacılarının oyuncuları yarımada tartışmalara giriyor. Sercan oyunu kaybettikten sonra takım arkadaşlarının yanına gidiyor ve bizde ritim kaçıyor diyerek şiddetli bir tartışma çıkıyor. Acun Ilıcalı o anda ara girerek tartışmaya dahil oldu. Dominik adasına kim veda edecek yeni bölümde belli olacak.

Ünlüler Takımı oyuncuları; Ersin Korkut, Tuğba Melis Türk, Barış Murat Yağcı, Uğur Pektaş, Aycan Yanaş, Şaziye İvegin Üner, Mert Öcal, Derya Can, Parviz Abdullayev ve Elif Gören,

Gönüllüler takımı oyuncuları kimler; Fatma Günaydın, Sadık Ardahan, Evrim Kekik, Nisa Bölükbasi, Yasin Obuz, Cemal Can, Burak Yurdugör, Meryem Kasap, Ceyhun Jay, Tayfun Erdoğan ve Makbule Karabudak, 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 08:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim bey
İbrahim bey - 2 yıl Önce

Kimse izlemiyor diye millette heyecan verici bir bölüm yapmış

Burc
Burc - 2 yıl Önce

Yavsak acun bile yapiyor