Acun Ilıcalı Bakan Koca'ya Survivor Finali Sosyal Mesafe Eleştirisine Yanıt Verdi!

Tv8 ekranlarında Galataportta Survivor 2020 finallerinin çekiminde sosyal mesafe kurallarının ihlal edilmesi üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin koca sosyal medya üzerinden eleştirisine Acun Ilıcalı'dan yanıt geldi.

Acun Ilıcalı Bakan Koca'ya Survivor Finali Sosyal Mesafe Eleştirisine Yanıt Verdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya üzerinden Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 finallerinin gerçekleştirildiği gecede sosyal mesafe kuralına uyulmamasına eleştirdi. Sosyal medya paylaşımında ünlülerin ve gönüllülerin bir müddet gözlerden izole olması gerektiğini ifade ederek eleştiride bulundu. Otobüste çarşıda pazarda sosyal mesafe kuralının show amaçlı yerlerden daha çok dikkat edilmesi gerektiğini ifade etmiş ve sosyal medyadan geniş bir yankı uyandırmıştı. Bunun ardından Acun Ilıcalı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın eleştirisine yanıt verdi.

ACUN ILICALI'DAN BAKAN KOCA’YA YANIT

14 Temmuz akşamı İstanbul Galataportta gerçekleştirilen Survivor finallerinde Barış Murat Yağcı ile Cemal Can arasında SMS oylaması gerçekleştirildi. Oylama sonucunda Cemalcan şampiyonluğu göğüsleyen isim oldu. Şampiyonluk kutlamaları esnasında sınırlı sayıda davetli olan programda konukların kutlama anı için sahneye toplanması, sosyal mesafe kuralının hiçe sayılmasına neden olmuştu. Acun Ilıcalı Twitter'dan yaptığı açıklamada Sayın Bakanım canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimiz de şüpheniz olmasın değerlendirmesini yaptı.

MASTERCHEF YARIŞMASI BAŞLADI!

TV8 ekranlarında Survivor yarışmasının sona ermesinin ardından geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran yeni yarışma programının çekimleri yeniden başladı. 17 Temmuz Cuma akşamı Masterchef programının ilk bölümü ekranlara geldi. 17 Temmuz 2020 reyting sonuçları merak edilen konular arasında yer almaya başladı. MasterChef ilk bölümde reyting sıralamasında kaçıncı olacak merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 01:42
YORUM EKLE