ABD'de İbrahim Tatlıses'e Büyük Sürpriz

Gerçirdiği Beyin ameliyat'dan sonra Türkiye'ye dönen İbrahim Tatlıses,aradan geçen uzun zamandan hemen sonra yeniden Amerikanın yolunu tuttu.İbrahim Tatlıses ABD'de büyük bir sürprizle karşılaştı.Amerika'ya yeni bir ameliyat için giden İbrahim Tatlıses'i güzel sanatçı Sibel Can ve oğulları yalnız bırakmadı.Sibel Can ve çocukları beraber çekmiş oldukları fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı.

ABD'de İbrahim Tatlıses'e Büyük Sürpriz

Gerçirdiği Beyin ameliyat'dan sonra Türkiye'ye dönen İbrahim Tatlıses,aradan geçen uzun zamandan hemen sonra yeniden Amerikanın yolunu tuttu.İbrahim Tatlıses ABD'de büyük bir sürprizle karşılaştı.Amerika'ya yeni bir ameliyat için giden İbrahim Tatlıses'i  güzel sanatçı Sibel Can ve oğulları yalnız bırakmadı.Sibel Can ve çocukları beraber çekmiş oldukları fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı.

SİBEL CAN VE ÇOCUKLARI KARŞILADI


Ameliyat için Amerika'ya giden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'i Sibel Can ve oğulları yalnız bırakmadı. Önceki gün ameliyat için ABD'nin Miami şehrine giden İbrahim Tatlıses'i, Sibel Can ve oğulları yalnız bırakmadı.

"SİBEL CAN VE OĞULLARI"

Tatlıses, birlikte yer aldıkları fotoğrafı Twitter sayfasında paylaşıp altına "Sibel Can ve oğulları Engincan ile Emir ve de ben, yani İbo'nuz, evladınız, kardeşiniz... Miami'deyken ziyarete geldiler" notunu düştü.

"HASRET GİDERDİK"

İbrahim Tatlıses, Sibel Can ile birlikte çekildiği fotoğrafı ise "Sibel Can Mimai'de topuyla, tüfeğiyle koşarak yanıma geldi. Duygulandık! hasret gidedik... Mangala çağırdı gideceğim..." notuyla paylaştı.

ABD'de İbrahim Tatlıses'e Büyük Sürpriz

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 21:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE