31 Ocak Reyting Sonuçlarında Arka Sokaklar, Babil, Hercai Hangisi Zirvede?

2020 yılı Ocak ayının son günü 31 Ocak reyting sonuçları merak edilen sonuçlar arasında yer alıyor. Haftanın son mesai gününde tv ekranlarında Babil, Arka Sokaklar Hercai Dizileri çok izlenenler arasında, Güldür Güldür yeni bölümü ile ekranlarda oldu. 31/01/2020 reyting sonuçları AB, Total sıralaması haberimizde..

31 Ocak Reyting Sonuçlarında Arka Sokaklar, Babil, Hercai Hangisi Zirvede?

Televizyon ekranlarında 2020 yılının son günü 31 Ocak 2020 cuma Arka Sokaklar, Babil, Hercai Dizilerinin yeni bölümleri ekranlara geldi. Buna göre 31 Ocak reyting sonuçları merak edilen sorular arsında yer alıyor. Hangi dizi reyting sıralamasında zirvede oldu. Diğer yandan AB ile Total reyting sonuçlarına göre Fox Fatİh Portakal ana haber bülteni kaçıncı sırada yer alıyor. Tv programlarını şu şekilde özetlenebilir.

Arka sokaklar dizisi 24 Ocak 539. bölümü ile ekranlara geldi. 7389 bin izleyicinin izlediği geçen haftaki bölümün ardından 31 Ocak Arka sokakların 540. bölümündeki izlenme oranı merakla bekleniyor. Dizi son haftalara bakıldığında izlenme oranları hızlı bir artış gösteriyor. Uzun soluklu diziler arasından yer alan ve ekranlara kilitleyen bölümler ile izleyicilerle buluşan Arka Sokakların Ab ile Total sıralaması belli olduğunda aktaracağız.

ATV erkanlarının muhteşem dizisi Hercai 30. bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen sahneler yaşandı. İmkansız aşk hikayesinde Haftaya 31. bölüm fragmanı ATV resmi internet sitesinde yer aldı. Peki reyting sıralamasında kaçıncı sırada olacak merakla bekleniyor. Diğer yandan Babil Dizisinin ise bu hafta 3. bölümü tamamlandı. Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin yeni bölümünde Eda ile İrfan arasındaki kıskançlık krizleri nelere yol açacak. İrfan para bulmak için girdiği esrarengiz işler nedeniyle işler iyice karışacak. Yeni bölüm merakla bekleniyor. Reyting sıralamasında kaçıncı olacağı merakla beklenmekte.

ÖNCEKİ HAFTA REYTİNG SONUÇLARI;

Önceki hafta 25 Ocak cuma günü reyting sıralamasına bakmak gerekirse;

Totalde; Arka sokaklar birinci sırada yer aldı. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber bülteni ise ikinci sırada yer alıyor. Hercai dizisi ise 3. sırada. Müge Anlı gündüz kuşağındaki programında en çok izlenen 4. program arasında yer alıyor. Esra Erol ise Müge Anlıyı takip eden programlar arasında yer aldı. Babil 3. bölümünde 7. sırada bulundu. Show ana haber bülteni ise 8. sırada

AB kategorisinde ise daha farklı bir durum söz konusu Babil 1. sırada, Fatih Portakal 2. sırada Güldür Güldür Show 3. sırada Payıtaht Abdulhamid ise 4. sırada yer aldı. Yeni sonuçlar henüz açıklanmadı açıklandığında bu sayfa üzerinden okuyuculara an bean aktaracağız.

31 OCAK REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU;

Total'de

1.Arka sokaklar 2. Hercai 3. Fatih Portakal Fox Ana Haber 4. Müge Anlı Tatlı Sert 5. Arka Sokaklar Özet 6. Esra Erol'da 7. Hercaii Özet 8. Payıtaht Abdulhamid

AB'de 

1. Babil, 2.Fatih Portakal Fox Ana Haber, 3.Hercai, 4.Payıtaht Abdulhamid, 5.Arka Sokaklar,

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 20:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ela
Ela - 2 yıl Önce

Hercai ilk sırada olmalıydı