2019 Şubat Mart Ayı Tüm Burçların Yorumları (Uzman Astrolog) Aşk, İş ve Sağlık Ne Durumda? İşte Güncel Yorumlar

2019 Şubat ve Mart ayı itibariyle tüm burçların güncel yorumları, uzman astrologlar tarafından yapıldı ve sizlere ulaştırılıyor. Hangi burçlarda 2019 Şubat - Mart aylarında aşk iş ve sağlık durumlarında güzel gelişmeler yaşanacak? Tüm detaylarıyla haberimizde...

2019 Şubat Mart Ayı Tüm Burçların Yorumları (Uzman Astrolog) Aşk, İş ve Sağlık Ne Durumda? İşte Güncel Yorumlar

2019 Şubat ve Mart aylarında yaz aylarına yavaştan geçiş yaptığımızı söyleyebiliriz. İlkbaharın kıpırdanmaları tüm burçları etkisi altına alacak ve bazıları için güzel gelişmeler yaşanacak. Elbette tüm burçlar için bu durumu genellemek doğru olmayacaktır. Enerjinizin kötüye düşmesine müsade etmeden uzman astrologlar tarafından 2019 Şubat ve Mart aylarının güncel burç yorumlarına yer vereceğiz. Tüm burçları Şubat - Mart 2019 tarihlerinde neler bekliyor? İşte güncel burç yorumları ve tüm burçların uzmanlar tarafından aktardığı yorumlamalarının detayları...

2019 ŞUBAT - MART AYLARI GÜNCEL BURÇ YORUMLARI (TÜM BURÇLAR)

Koç Burcu için güzel gelişmeler var, dikkatli olmak gerekebilir

KOÇ burcu için seyahatler söz konusu olabilir. Bu noktada olumlu bir giriş olacağını düşündüğümüz bu habere ek olarak akademik yaşantınızda da yeni ve güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Öyle ki Venüs' ün Oğlak burcuna geçmesi Mart ayına kadar sürecek bir etkiyle kariyeriniz için oldukça verimli ve başarı dolu bir döneme giriş yapmanıza da olanak sağlayabilir. Maddi konularda bu dönemlerde özellikle Mart ayı sonlarına doğru biraz enerji kaybı yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Bu arada öfke kontrolüyle alakalı problemler de yaşayabilirsiniz. Özellikle ofis yaşantınızda öfke kontrölü uygulamanız ve biraz daha sakin kalmaya çalışmanız size ekstra başarının kapılarını açabilir.

Boğa burcu ihtiyacı olduğu anda gelir sahibi olacak

BOĞA burcuyla alakalı güzel gelişmeler de yolda gibi gözüküyor. Tam maddi desteğe ihtiyacınız olduğu anda size maddi destekler getirecek yardım ellerine ulaşacaksınız. Boğa burcu için de akademik kariyer noktasında önemli bir dönem. Mart sonuna doğru kendiniz için harekete geçtiğiniz ve yapmaktan keyif aldığınız şeylere odaklandığınız bir dönem olabilir. Aşk hayatınızda ve aile yaşantınızda olumsuz etkiler hissettirecek gelişmeler yaşayabilir, olumsuz bazı davranışlar sergileyebilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçınmanız yararınıza olacaktır. Bu noktada fazla detaylara takılmamaya da özen gösteriniz.

İkizler burcu aşk hayatına odaklanıyor

İKİZLER burcunun bu dönemlerde aşk hayatına odaklandıklarını söylemek mümkün. Aşk hayatınızla alakalı güzel gelişmeler yaşayacak, uzun zamandır yeniden mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz. Çok sayıda astrolog tarafından ortak görüş olarak nitelendirilebilecek İkizler Burcu' nun yakınında ve yöresinde aşk kokuları geliyor desek yanlış olmayacaktır. Mart sonuna doğru enerjinizde düşüş yaşayabilirsiniz, istemeyerek de olsa hastane veya doktor yanlarında kendinizi bulabilirsiniz. Duygusal anlamda da Mart ayı sonuna kadar kendinizi yapmadığınız veya yapamadığınız bazı şeylerle alakalı suçlamalar içerisine sokabilirsiniz. Aklı selim davranmakta fayda var diyoruz. Ayrıca aile bireyleriyle iletişim kurmakla alakalı problemler de ortaya çıkabilir. Dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Yengeç burcu sağlığa dikkat

YENGEÇ burcu için Şubat aylarında sağlığa dikkat etmeleri öneriliyor. Sağlık problemlerinin üstünü kapatmaya çalışmak yerine dikkatli olmak ve mutlaka doktora görünmekte fayda var. Çok sayıda astroloğun ortak görüşü, Şubat ayı sonlarına doğru Yengeç burcu için ekstra bir sağlık dönemi titizliği gerekebilir. Ek olarak Mart ayı itibariyle de ekonomik anlamda rahatlayacağınız bir süreç sizi bekliyor olabilir. Mevcut borçlarınızı kapatmak için bu dönemden daha iyi bir dönem gelmeyebilir. Umuyoruz ki borçlarından bir an önce kurtulursun sevgili okur!

Aslan burcu aşkla başlıyor, aşkla bitiriyor. Mart ayında kendinize döneceksiniz

ASLAN burcu Şubat ayına aşkla başladı, aşkla bitirecek. Mart ayı itibariyle de kendinize zaman ayırmaya çalışabilir, yeni hobi arayışları içine girebilirsiniz. Seyahat etmek yapmaktan hoşlandığınız şeylere yeniden dönmek için de bir fırsat kollayabilirsiniz. Mart ayının sonlarına doğru kariyer ve akademik planlamalarınızda ciddi ve önemli değişiklikler yaşanabilir. Sağlıkla alakalı güzel pozitif gelişmeler sizden veya aile bireylerinden birinden karşınıza çıkabilir, yüzleri güldürebilir. Aile yaşantınızdaki iletişim problemi çözülüyor, daha iletişim canlısı ve naif konuşan bir kimlik sizi bekliyor olabilir.

2019 - ŞUBAT MART AYI GÜNCEL BURÇ YORUMLARI - UZMAN ASTROLOGLARDAN DEVAM YORUMLARI - AŞK / SAĞLIK / PARA

BAŞAK burcu terfi ya da maaşda zam alabilir, şans sizden yana

Şubat ayının ailenize ve evinize odaklandığınız bir ay olduğunu düşünüyoruz. Ailenizden bir bireyin sağlık sorunlarıyla alakalı destekte bulunmanız,  fiziki ve psikolojik süreçlerde yardımcı rol oynamanız gerekebilir. Enerjiyle alakalı zaman zaman problemler yaşayacağınızı düşünüyoruz. Mart ayı itibariyle de aşk hayatınızda ciddi gelişmeler yaşamanız muhtemel gözüyle bakılıyor. Öyle ki şansızın da yüksek olduğunu söylemek mümkün. Partnerinizle yaşayacağınız sorunların çözümünde daha dinleme canlısı davranmanız, uzun ömürlü bir ilişki için şuan ihtiyacınız olan tek şey olabilir. Çalıştığınız şirkette de istediğiniz bir pozisyona terfiniz söz konusu olabilir ya da maaşınızda ufak bir kıpırdanma sizleri bekliyor olabilir.

TERAZİ burcu yüklü miktarda para, sağlıkla alakalı önemli bir haber geliyor olabilir

Terazi burcunun iletişim yönü ön planda oluyor. Özellikle Şubat ayının sonlarına doğru bu yönünüzün meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz sevgili Terazi okurları. İnsanlarla kurduğunuz ikili ilişkilerin meyveleri Mart ayında ekonomik ve psikolojik anlamda sizi rahatlatacak gelişmelere yol açacak. Ailenize yeni bireylerin katılması Mart ayının ortalarıyla birlikte yaşanabilecek gelişmelerden olurken, yüklü bir miktarda paranın da size uğrayacağını söyleyebiliriz. Bu noktada aile bireylerinden birinin rahatsızlığıyla alakalı bir haber de albilirsiniz. Sağlığınızla alakalı güçlenme ışıkları görülürken, işinizle alakalı da bir ilerleme elde ettiğiniz dönem olabilir. Duygusal anlamda ise geçmişe takılmamaya ve ilişkilerinizi daha iyi tutmaya yönelik gayretinizi sürdürmeniz gerekiyor olabilir.

AKREP burcu aradığı aşkı Mart ayı ortalarında bulabilir

Şubat ayında Akrep burcu maddi konulara odaklanıyor. Geliri arttırmak için çeşitli yöntemler deniyor. Bu yöntemlerden bir kaçı ciddi anlamda patlarken, bir tanesinin güzel kazançlar getirdiği ve sizi rahatlattığı görülüyor. İletişim konusunda önemli konular yaşadığınız, bazı problemlere ortak olduğunuz ve istemeden de olsa kendinizi bu durumdan çıkarmadığınız görülüyor. İletişimle alakalı problemlerinizi çözmenizi umut ediyoruz. Mart ayında özellikle orta dönemlerde aşk hayatınız da kendine geliyor, ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını atıyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda bazı insanlarla fikir ayrılıkları da yaşayabileceğiniz ihtimalleri üzerinde duruluyor. Böyle durumlarda tepkilerinize dikkat etmenizi öneriyoruz sevgili okur.

OĞLAK burcu enerjisi düşük başladı, Mart ayında güzel gelişmeler yaşanacak

Oğlak burcu için Şubat ayının enerjisi düşük bir dönem olduğunu söylemek mümkün. Sağlık sorunlarıyla alakalı problemler yaşanmış ya da Şubat ayı bitmeden yaşanacak olabilir. Kendinizi bu konularda yormamaya çalışın ve enerjinizi yüksek tutmak için sevdiğiniz şeyleri yapmaya özen gösterin. Şubat ayının bitimiyle birlikte de kendinizi çekici kıldığınız bir dönem içerisine giriyorsunuz. Aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bir iki farklı teklif almanız dahi söz konusu olabilir. Hangisinde karar kılacağınızı siz zaten biliyorsunuz. Eğitim yaşantınızla alakalı da güzel gelişmeler gündemde olabilir. Eğer böyle bir durumunuz yoksa bu iş hayatınızda size yeni kapıların açılacağı anlamına da geliyor olabilir ve oldukça mutlu olacağınız yeni kazançlar elde etmenizin habercisidir. İlişkinizdeki enerjinizin yüksekliği partnerinize de yansıyacak ve ikili güzel iletişiminizden, farklı bir boyuta taşınacağı ihtimalleri aktarılıyor. Umuyoruz ki herşey, yorumlandığı gibi gerçekleşir. Bir de unutmadan, ufak tefek aksilikler gündelik yaşamda başınıza gelmeye başladıysa, telaşa kapılmadan çözmeye başlamanızda fayda gözüküyor.

KOVA burcu için işler yolunda Şubat ve Mart en şanslı aylarınız olabilir

KOVA burcu sakinleri için Şubat ve Mart aylarında hiç olmadıkları kadar şanslı, başarılı ve sağlık dolu bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Tüm ilginin üzerinizde olduğu, adeta ışıldadığınız bir süreç sizi bekliyor olabilir. Aşk, iş ve aile yaşantınızda ardı arkası kesilmeyen güzel haberler ve süreçler sizleri bekliyor. İkili ilişkilerde zaman zaman yaşadığınız problemler çözülmeyecek gibi dursa da anında çözüme kavuşacak ve sizi de  rahatlatacak. Partnerinizle olan fikir ayrılıklarında zaman zaman asabileşiyor olsanızda durumu topluyor gözüküyorsunuz. Yine de dikkatli olmakta fayda var.

BALIK burcu kariyerde şanslı ve uygun bir dönemde, ikili ilişkiler bozuluyor

BALIK burcu sakinleri, iş başvurusu yapmayı planlıyor ya da yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız şanslı ve çok uygun bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerinizde problemlerin gelmeye başladığı görülüyor ve bu etkinin Mart ayı sonlarına kadar süreceği tahmin ediliyor. Kariyer ve kazanç anlamında şanslı ve uygun bir dönem olan bu iki ayda, ikili ilişkilerinizde sakin kalmayı ve iletişim odaklı durmayı benimserseniz, başarınızı daha da katlayacak noktalara kendinizi taşıyabilirsiniz. Umuyoruz ki ilişkilerinde iletişim tarafını daha iyi yansıtırsın. Bu arada, sağlıkla ilgili küçük problemler gelebilir, doktora görünmekte fayda var.

YORUM EKLE
YORUMLAR
edef
edef - 3 yıl Önce

yay burcuyum bi tek yay yok :D