1 Şubat 2020 Reyting Sonuçlarında O Ses Türkiye, Kuzey Yıldızı, Zümrüdüanka Kim Zirvede

1 Şubat 2020 cumartesi reyting sonuçları belli oldu mu? Tv izleyicilerinin hafta sonu dizi Zümrüdüanka, Kuzey Yıldız İlk Aşk dizileri yer aldı. TV 8 ekranlarında O Ses Türkiye programı izleyici ile buluştu. Dünkü reyting sonuçları haberimizde..

1 Şubat 2020 Reyting Sonuçlarında O Ses Türkiye, Kuzey Yıldızı, Zümrüdüanka Kim Zirvede

Televizyon ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer almaya başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Show Tv'de 19. bölümü ile ekranlara geldi. Dizide Kuzey ile Yıldız 20 yıl sonra yeniden bir araya gelecek mi? İki kavgalı aile arasında neler yaşanıyor? Kuzey ve Yıldız bir araya gelemsine engel olan komik ve heyecan dolu sahneler izleyiciler tarafından tam not aldı. 25 Ocak tarihli reyting sonuçlarında ilk sırada yer alan dizinin 1 Şubat tarihli bölümünde reyting zirvesinde yer alıp alamayacağı merak konusu oldu. Diğer yandan 1 Şubat 2020 reyting sonuçlarında Zümrüdüanka dizisi ile O Ses Türkiye'nin yeni bölümü ne kadar izlendiği de merak edilen sorular arasında yer alıyor. 25 Ocak tarihli sıralama nasıl oluştu. Hatırlamak gerekirse;

Total reyting sonuçlarına göre Show Kuzey Yıldızı 1. sırada yer aldı. Fox ekranlarında akşam haberleri Gülbin Tosun Totalde ikinci oldu. Üçüncü sırada ise Kuzey Yıldızı özet bölümü, 4. sırada Fox Tv'nin yeni dizisi olan Zümrüdüanka yer aldı. AB sıralamasında ise yine Fox ana haber 1. oldu.  Kuzey yıldızı 2. Zümrüdüanka 3. sırada bulunuyor. Kim Milyoner olmak ister yarışması ise Total'de 8. sırada bulunuyor.

DÜNKÜ REYTİNG SIRALAMASI

Önceki gün olan cuma günü ise Arka Sokaklar dizi birinci oldu. İkinci sırada Fox Ana Haber Fatih Portakal 2. olurken, üçüncü sırada Müge Anlı, diğer sıralamayı Esra Erol, Babil dizisi ve Show Ana Haber Bülteni takip etti. Şubat ayının ilk cumartesi günü reyting sonuçları henüz belli olmadı. Belli olur olmaz bu sayfada açıklayacağız. Gelişmeleri işinolsa mobil uygulamalarından takip edebilirsiniz.

1 ŞUBAT TOTAL VE AB REYTİNG SONUÇLARI;

Total'de Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1. sırada, Fox Zümrüdüanka 2. sıra, Gülbin Tosun Fox Ana Haber Bülteni 3. sırada Show Ana Hbaer 5. sırada, O Ses Türkiye 6. sırada yer aldı. 7. sırada ise Kim Milyoner Olmak İster yer aldı.

AB Sonuçlarında Fox Ana Hbaer Bülteni 1. sırada, Kuızey Yıldızı Aşk 2. sırada, O Ses Türkiye Tv8 3. sırada Zümrüdüanka ise 4. sırada oldu. Kim Milyoner Olmak İster 5. sırada, Kalk Gidelim TRT1 7. sırada bulunuyor.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 11:58
YORUM EKLE