Memurların Zamlı Temmuz Maaş Bodrosu E-Devlet'te! İşte Detaylar

Kamuda çalışan memurlar Temmuz ayında zamlı maaş alacaklar. Buna göre 2018 Temmuz ayı zamlı maaşları e-bodro sorgulama e-devlet üzerinden öğrenilebilecek. 2018 Temmuz maaşım ne kadar oldu diye merak eden memurlar için detayları aktarıyoruz..

Memurların Zamlı Temmuz Maaş Bodrosu E-Devlet'te! İşte Detaylar

Kamu kurumlarında görev yapan çalışanların Temmuz ayı maaş tutarları belli oldu. Edevlet üzerinden açıklanan temmuz ayı maaş bodroları sorgulama ekranı için sorgulama yapılabilecek. 

Maliye Bakanlığı Muhasebat sistemi ile memur maaşları e-bodroları e devlet üzerinden 14 Temmuz tarihi itibari ile öğrenilebilecek. Temmuz ayı maaşı zamlı olarak alacak olan memurlar 15 Temmuz tarihinde hesaplarına yatacak olan maaş tutarlarını e-bodro üzerinden açıklandı. Sözleşmeli olarak görev yapan 4/c personeller ise e bodro üzerinden maaş tutarlarını sorgulama yapabilecekleri bir ekran bulunmuyor. 

MALİYE E-BODRO

E-devlet'e giriş yapmak için edevlet şifresi olması gerekiyor. T.C. kimlik numarası ile devlet şifresini kullanarak giriş yapılmasının ardından Maliye Bakanlığı e-Bodro Hizmeti sayfasına erişmek, ardından yıl (2018) ve ayı (Temmuz) seçimini yapmak gerekmektedir. Temmuz ayı maaş bodrosunu sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama?bordro=Detay&index=0

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 21:03
YORUM EKLE