Memur Maaş Farkları Ne Kadar Olacak?

2019 Ocak ayında memurların ne kadar zam alacağı belli oldu. Memur zamları çocuk sayısına göre farklılık gösterecek. Memur personellerinin net maaşları haberimizde.

Memur Maaş Farkları Ne Kadar Olacak?

Milyonlarca memur Ocak ayında ne kadar zam alacağını düşünüyor. Merakla beklenen 2019'un ilk ayında memurlar için maaş farkları ne kadar olacak. Memur personellerinin maaşlarının ne kadar olacağı hangi memurun ne kadar fark alacağını haber detayımızda bulabilirsiniz.

Memurlar 2019 Ocak ayında yüzde 4 enflasyon zammı farkı alacak. Ayrıca aile yardım parası da verilecek. Ortalama olarak 2 çocuğu bulunan bir memur için 406 TL ödeme yapılacak.

MEMURLAR NE KADAR ZAM ALACAK

Memurlar 2018 Temmuz ayından sonra 2019 Ocak ayında zamlı maaşlarını alacaklar. Ocak 2019'da memurlar yüzde 3 zam alacak. Ayrıca aile durumuna göre memurların ne kadar zam alacakları da hesaplanacak.

Merkez Bankası memurlara yönelik bir anket yapmıştı. Bu ankete göre memurlar yüzde 6 oranında bir zam istiyorlar. Ayrıca memurlara çocuklarının yaşlarına göre belirlenen yardımlarda yapılıyor. 0-6 yaş için 64,92 TL 6 yaş üstü için 32,46 TL 0-6 yaş 2 çocuklu bir memur için ise 406,84 TL yardım yapılıyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah'ın, rüşvet yemeyen gariban memuru ek ücret,yan ödeme döner i olmayan
Allah'ın, rüşvet yemeyen gariban memuru ek ücret,yan ödeme döner i olmayan - 2 yıl Önce

Merkez Bankası %25/. Bankacılık%30
Serbest piyasada %50
Sizin müjde %5 nasıl olacak.

Name
Name - 2 yıl Önce

Bu ilanda işkur üzerinden arama yaparken ne yazarak arama yapılacak?