Kızılay Personeli Ne Kadar Maaş Alıyor? 2021 Maaşları Ne Kadar?

Kızılay Personelleri yeni yılda zamlı ne kadar maaş alıyorlar ? Kızılay personellerinin kadro dağılımı ve maaş haberlerini sizler için sitemizde derledik. İşte detaylar:

Kızılay Personeli Ne Kadar Maaş Alıyor? 2021 Maaşları Ne Kadar?

Türkiye’nin köklü sivil toplum kuruluşlarında biri olan Kızılay bünyesinde birçok personel çalıştırmaktadır. Kızılay’da farklı meslek gruplarında çalışan personele ise 2021 yılında ödenen maaşlar ise merak edilmektedir. Peki Kızılay bünyesinde hangi meslek gruplarında personel istihdam etmekte, bu personele 2021 yılı için ne kadar maaş ödemektedir. İşte merak edilen konuya ilişkin detaylar.

Kızılay personel Maaşları 2021

Kızılay bünyesinde farklı mesleklerde görev yapan personele ödenen maaşlar 2021 yılı itibari ile genel olarak 6 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Farklı meslek gruplarına ilişkin olarak ise ödenen maaşları şu şekilde ifade etmek mümkündür.

Genel müdür olarak görev yapanlara 12 bin TL ile 20 TL arasında maaş ödenirken yardımcılara ise 8 bin TL ile 15 bin TL arasında maaş ödemesi yapılmaktadır.

Uzman olarak görev yapanlara 8 bin 5500 TL ile 15 bin arasında maaş ödenirken aynı zamanda direktör ya da danışman gibi kadrolarda görev yapanlara da 8 bin 500 TL ile 15 bin TL arasında maaş ödenmektedir.

Stratejist olarak görev yapan personele ise 12 bin TL ile 20 bin TL arasında değişmektedir.

Kızılay bünyesinde adaylar Çadır Üretim Merkezi, Hastane ve Tıp Merkezleri, Kızılay Huzurevi (İstanbul), Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü gibi kurumlarda görev almaktadır.

Kızılay Başvuru Şartları

Genel olarak Kızılay’a başvuru yapacak olan adayların ilgili kadroya göre değişiklik gösteren başvuru şartları bulunmaktadır. Genel olarak ise Türk vatandaşı olmak, kamu haklarında yoksun olmamak, ilana göre değişmekle birlikte lise ya da lisans mezunu olmak, seyahat engeli olmamak, kadro, ya göre değişmekle birlikte Arapça bilmek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak şeklindedir.

2021 Kızılay İş İlanları

2021 yılı itibari ile KPSS şartı aranmaksızın Kızılay’a başvuru yapabileceğiniz kadrolar şu şekilde kurumun resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Kurumsal İletişim Uzmanı

Tercüman

Çağrı Merkezi Operatörü

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı

Proje Yönetim Uzmanı

İlgili kadrolara başvuru yapmak için https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Burada öncelikle özgeçmiş oluşturarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Özgeçmişiniz değerlendirilerek olumlu ya da olumsuz olarak size geri dönüş sağlanmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ateş
Mehmet ateş - 12 ay Önce

Kızılay da en düşük maaşı gerçekten işini layıkıyla yapan ve görmezden gelinilen emekçi destek hizmetleri personeli almaktadır maaşı asgari ücret tir 6000 den başlayan maaş yoktur Kızılay çalışan personele değer veren yükselten bir dernek değildir amcası dayısı olan Kızılay da işe başlar yetim hakkı yemeyiz diyenler zevki alem içinde çatır çatır kuş sütü eksik masalarda yer içerler. Maaş İyileştirmesi adı altında kendi maaşına zam yapan yöneticiler personele zorla imza attırtarak düşük zamlara boyun egdirtirler.

Nilüfer
Nilüfer - 1 yıl Önce

Nezaman açılıcak fabrika ??