Kamuda 2019 Şubat Temmuz Zamlı Memur Maaşları Ne Kadar?

Kamu kurumları memur maaşları ocak ile temmuz aylarında enflasyon artışı ve toplu sözleşme oranına artış yapılmakta. 2019 Şubat memur maaşları ile Temmuz ayı zamlı maaşlar ne kadar oldu? Kadrolu ve sözleşmeli olarak görev yapan Şef, VHKİ, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker, Mühendis, Polis, Askeri Personel, Öğretmen, memur maaşları haberimizde

Kamuda 2019 Şubat Temmuz Zamlı Memur Maaşları Ne Kadar?

Kamu kurumlarında görev yapan kadrolu yada sözleşmeli statüdeki Şef, VHKİ, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker, Mühendis, Polis, Askeri Personel, Öğretmen, memur kadrolarının 2019 Ocak ayında toplu sözleşme ve enflasyon oranında maaş zammı yapıldı.

3 milyondan fazla kamu görevlisinin Ocak zamlarının belli olmasının ve Şubat maaşlarının ödenmesi ile Temmuz maaş zamlarının ne kadar olacağını sormaktalar. Memurlara yılda iki kez yapılan maaş zamanlarından ikinci dönemde ne kadar yapılacak. Ocak ayında enflasyon zammı 6,70 olarak gerçekleşti. Toplu sözleşme maaş zammı ise yüzde 4 yansıtıldı. İkinci yarı Temmuz ayında ise yüzde 5 zam yansıtılacak.

Bakan Yardımcısı 2019 Ocak ayında 21.807 Tl net maaş aldı. Genel Müdür 11.890 TL, Daire Başkanı (müstakil) 9.681 TL, 1/4 derecesindeki Memur 3.854 TL maaş aldı. 7/1 derecede Öğretim Görevlisi 5.244 TL maaş aldı. 8/1 derecede polis memuru 4.459 TL maaş aldı. Yeni göreve başlayan Öğretmen maaşları ise 3.699 TL oldu. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için: 

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 16:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE