Kadrolu Taşerona Eylül, Ekim ve Aralık Ayında İkramiye ve Ek Ödeme Yapılacak

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde ! Eylül,Ekim ve Aralık ayında ikramiye ve Ek ödeme verileceği duyuruldu.Ayrıntılar haberimizdedir.

Kadrolu Taşerona Eylül, Ekim ve Aralık Ayında İkramiye ve Ek Ödeme Yapılacak

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilere yönelik gündemde yer alan konulardan biri de bu Eylül ayında başlayarak ekim ve aralık aylarında ödenecek olan ikramiye ve ek ödeme tutarlarıdır. Bu kapsamda 4/D’li olarak çalışan işçilere ödenecek olan bu ödemeler işçilerin mali yardım hakları kapsamında gerçekleştirilecek. Eylül ayında işçilere ödenecek olan ödemeler ve detaylara ilişkin bilgiler haberimizin devamındadır.

Eylül’de Eğitim, Ekim’de İkramiye Ödemesi

Kamuda 4/D’li olarak görev yapan taşeron işçilere eylül ayında eğitim yardımı yapılırken ekim ayında da 5 günlük ikramiye ödemesi gerçekleştirilecek. Bu noktada eğitim ödemesi olarak yapılacak olan tutarlar öğrenim düzeyine göre değişmektedir. İşçilere ilköğretime devam eden çocuğu olması durumunda 100 TL, ortaokula devam eden bir çocuğu olması durumunda 110 TL, liseye devam etmesi durumunda 120 ve yükseköğretim düzeyinde bir eğitim alması durumunda ise 140 TL ödeme yapılacak. Ayrıca Ekim ayında işçilere 5. Gün ikramiyesi ödenecektir.

İlave Tediye Ödemesi Aralık’ta Yapılacak

Kamuda kadrolu olarak görev yapan taşeron işçilerin 4 taksit şeklinde ödenmesi planlanan ilave tediye ödemeleri aralık ayında hesaplara yatırılacak. İşçilerin maaş durumuna göre farklı tutarlarda ödenecek olan bu ödemelerde en az askeri ücret ile çalışan işçilere 792 TL ödenecek. Aralık’ta yapılacak olan bu ödeme ile ilave tediyelerin son taksiti de ödenmiş olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 2 yıl Önce

Belediye şirketlerine birsey yokmu onlar hizmet vermiyorlarmı bu adaletsizlik neden bunu karşılığını elbet secimde alacaksınız devam edin

İLLER BANKASI
İLLER BANKASI - 2 yıl Önce

İLLER BANKASI TAŞERON OLARAK ÇALIŞAN ÖZEL SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE KADRO.