EGM Polis Özel Harekat (PÖH) 2018 Yılı Maaşları! PÖH Görevleri

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Polis Özel Harekat (PÖH) maaşları ne kadar? 2018 yılı PÖH maaşlarını açıklıyoruz.

EGM Polis Özel Harekat (PÖH) 2018 Yılı Maaşları! PÖH Görevleri

Emniyet Genel Müdürlüğünün terörle mücadele, uyuşturucu ile mücüdale konusunda çalışmalarını sürdüren seçkin birliklerinden bir tanesi olan Polis Özel Harekat kadrosu bilindiği üzere yurt geneli dağınık olarak yaygınlaştırılmaya çalışılmakta ve sayısının artırılmaya gayret edilmektedir.

Polis Özel Harekat (PÖH) personelleri genel olarak büyük şehirlerde ya da Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde çalışmakta olup burada Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Daire Başkanlıklarının vermiş olduğu görevleri yerine getirmektedir. Peki PÖH maaşları ne kadar, 2018 yılı Polis Özel Harekat maaşlarını açıklıyoruz.

POLİS ÖZEL HAREKAT PÖH MAAŞLARI NE KADAR?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmakta olan Polis Özel Harekat personellerinin 2018 yılı maaşlarını açıklıyoruz. Gelen Ocak ayı zamlarından sonra ortalama olarak Polis Özel Harekat PÖH personellerinin maaşları 4 bin 800 civarından başlayıp 6 bin liraya kadar yükseldiği görülmektedir. Tabi bu ücretlere tazminat, görev bölgesi, görev ücretleri de eklenerek maaşlar daha da yükselebilmektedir.

PÖH GÖREVLERİ NELERDİR?

Polis Özel Harekat PÖH personelleri genel olarak şehir merkezlerinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmakta olup terör ya da uyuşturucu gibi tehlikeli operasyonlarda görevlidir. İç güvenlikte çalışmakta olan PÖH personeller yer yer yine İçişleri Bakanlığına bağlı Jandarma Özel Harekat JÖH personelleri ile de beraber görev yürütmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge
Bilge - 5 yıl Önce

Muaz kaya. Sen evinde bir taraflarını yayarak rahat rahat otururken polislerimiz kelle koltukta geziyor. Lafını bilde konuş terbiyesiz !

TÜRK EVLADI(MHP-BOZKURT)
TÜRK EVLADI(MHP-BOZKURT) - 5 yıl Önce

hdpkk lı piçlerin 16 binden aşşagı almayıp makam arabalarından şöförüne kadar korumasına kadar devletten giden bir sstemde özel harekat gibi vatanını korumak için sıcak soğuk gece gündüz dinlemeden vatan görevini icra eden bu evlatların maaşları bence çok az DAHA FAZLA OLMASI LAZIM EN AZ 10 BİN OLMASI LAZIM ODA EN AZ KIDEMLİLERİNİ SAYMIYORUM BİLE

Abbas Sayhan
Abbas Sayhan - 5 yıl Önce

polis asker maaslari 10 binde olsa onlar o parayi hak ediyorlar bizim icin hayatlarini veriyorlar bu meslek para icin yapilmaz severek yapilir ALLAH DEVLETIMIZI MILETIMIZI KORUSUN

Hly
Hly - 5 yıl Önce

Muaz kaya .lafını bilde konuş.o kadar insan gönüllü yapacak.ondan sonra bu insanlar ev aile geçindirecek öylemi. Oturdugun yerden konuşma kalk o zaman gönüllü yap da görelim bakalm

sanane
sanane - 5 yıl Önce

Allah tum askerlerimizi polislerimizi korusun

berat
berat - 5 yıl Önce

muaz kaya burdan konusmak kolay!

MUAZ KAYA
MUAZ KAYA - 5 yıl Önce

bnce cok. ucretsiz gonullu yapilsa daha iyi olir

NİHAT DALGA
NİHAT DALGA - 5 yıl Önce

CANI GÖNÜLDEN BEKLIYORUM...