Bankacı Maaşları 2015

Bankacı Maaşları 2015 Bankacı maaşları nasıldır ? Özel bankalar gişedeki çalısana ise 900tl -1000 tl lira verilir

Bankacı Maaşları 2015

Bankacı Maaşları

2015 Bankacı maaşları nasıldır ? Özel bankalar gişedeki çalısana ise 900tl -1000 tl lira verilir. +600 lira dil tazminatı vardır bunun. Dil tazminatının en çok etkilendiği , maaşlara en çok eklendiği kurum zaten bankalardır. Kamuda 10-20 tl alabileceğiniz dil tazminatları bankalarda 400-600 tl gibi rakamlardır. Bankalarda Müdür 2900 alır. (en az 35 yaşında oluyorsun) bunun yanında ise +ikramiye+ mayis ayında 10.000 lira gibi ek ödemeleri vardır.

Bankalarda Uzman yardımcısına 2400 falan maaş verilir. Bankalarda Müfettişe de yaklaşık 2800-3000 + maaşa ilave olarak harcırahlardır. Harcırahlarda yılda 25.000 tl ile 30.000 tl arasında yapıyor İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, TEB, OYAK, ING, Finansbank, Vakıfbank, Halkbankası ve diğer tüm bankalar için maşlar : Ülkemizin ileri gelen bankalarından birkaçı olarak karşımıza çıkan tüm bu bankalar milyonlarca müşterisi olan oturmuş, yıllanmış bankalardır. Bankacılık Sektörde önemli bir konuma sahip olan banka, geçen her bir yıl daha da gelişmekte ve müşterilerine tüm şartlarda en iyi koşullarda avantajlar sunmaya devam etmektedir.

Bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sağlayan banka, yılın belirli dönemlerinde yaptığı bu personel alımı sınavları ile yeni şubeler açarak sınavı başarılı bir şekilde tamamlayan kişileri bu şubelere yerleştirmektedir. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, TEB, OYAK, ING, Finansbank, Vakıfbank, Halkbankası ve diğer tüm bankalar memur maaşları banka tarafından belirlenen seviyelerde karşımıza çıkmaktadır. Şimdi maaş için aralıklarının neler olduklarını en ince detaylı bir şekilde inceleyelim.

İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, TEB, OYAK, ING, Finansbank, Vakıfbank, Halkbankası ve diğer tüm bankalar memur maaşları nelerdir? İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, TEB, OYAK, ING, Finansbank, Vakıfbank, Halkbankası ve diğer tüm bankalar farklı pozisyonlarda personel çalıştıran bir bankalardır. Pozisyona göre her çalışan farklı seviyelerde maaş almaktadır. Ayrıca İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, TEB, OYAK, ING, Finansbank, Vakıfbank, Halkbankası ve diğer tüm bankalar şubeye göre maaşlarda değişiklik yapabilen bankalar arasında yer alır. Örneğin İstanbul için memur maaşları brüt 1500 TL gibi bir rakamdır.

Ayrıca bu maaşın yanında ek onlarca ödeme, onlarca eklenti vardır. Maaş, sigorta, agi, yol, yemek, özel sigorta, sağlık, özel sağlık, yemek için çekler, sodexo vs. Net bir maaş ve de bunun yanında çalışanlarına verdiği tüm üç ayda bir ikramiye, yemek için ekstra sodexo ve servis imkanı sağlamaktadır. Diğer yandan bankada çalışan gişe görevlilerinin maaşı 1800 TL ve banka bünyesinde yazılım mühendisliği yapan kişilerin maaşı ise 4600 TL olarak belirlenmiştir.

Maaşlarda zam olayı var mıdır sorusunun cevabı tamamen banka yönetimine bağlıdır. Eğer bir zam yapılacaksa tüm şubelerde ve de aynı şekilde tüm çalışan personeller bu zamdan tüm payını alır. Ancak hangi dönemlerde bu zam yapılacağı konusunda kesin ve net tarihler vermek mümkün değildir diyebiliriz. Banka maaşlara artış zam ve artırım yapacağı tarihlere ekstra olarak kendi bünyesinde gerçekleştirdiği bir takım görüşmeler ardından ve sonrasında karar verirler ve size maaşları net olarak söylerler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE