2019 Polis Maaşları Ne Kadar Oldu?

2019 Temmuz ayı zamlı polis maaşları ne kadar oldu? Polislik hizmet puanına göre zamlar ve yeni maaşlar ne kadar oldu ? Ayrıntılar haberimizdedir.Takipte kalınız.

2019 Polis Maaşları Ne Kadar Oldu?

Binlerce adayın en çok ilgi gösterdiği mesleklerden biri olan polislik, geçmişten günümüze ülkemizdeki en popüler mesleklerden biri haline gelmiştir. Her yıl en az iki alımın gerçekleştiği polislik alımına ülkeden hemen hemen binlerce kişi başvurmaktadır. Bu kapsamda en çok merak edilen meslek grubu içerisinde yer alan polislik için adayların lise veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan alımlara binlerce kişi başvurmaktadır. Son zamanlarda yapılan alımların ilgi görmesinden dolayı mesleğe olan ilgi de artmış olup bu noktada polislik meslek grubunun 2019 maaşları ile diğer detaylar haberin devamında yer almaktadır.

2019 Polis Maaşları

Polis olarak görev yapan personellerin Temmuz 2019 itibari ile zamlı maaşları ve dereceye, tecrübeye göre değişen maaşları şu şekildedir:

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 07:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE