ÖSYM Ortaöğretim KPSS Sorularını ve Cevaplarını Sınava Giren Adaylara Açıkladı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından gerçekleştirilen KPSS ortaöğretim sınavı soruları sınava giren adaylara ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Detaylar haberimizde...

ÖSYM Ortaöğretim KPSS Sorularını ve Cevaplarını Sınava Giren Adaylara Açıkladı

ÖSYM tarafından ortaöğretim mezunlarına yönelik düzenlenen KPSS sınavı 7 Ekim tarihinde gerçekleşti. Sınava giren adayların sınav sonuçlarını 8 Kasım 2018 tarihinde açıklayacakları adaylara duyruldu. Adaylar ÖSYM üzerinden sınav sonuçlarını takip ederken sistem üzerinden sınava girmiş oldukları KPSS sınavının soruları ve cevapları adaylar için yayınlandı. ÖSYM tarafından yayınlanan duyuruyla birlikte adaylara sistem üzerinden açılan soru ve cevaplar, kimin nerede ne yanlış yaptığını sınav sonuçları açıklanmadan öğrenebilmesi için tahmin edildiği söylenmektedir. 

ÖSYM KPSS SORULARINI ve CEVAPLARINI ERİŞİME AÇTI

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayınlanan duyuruda KPSS ortaöğretim sınav soru ve cevaplarını sınava giren adayların erişimine açıldığı resmi internet sitesi üzerinden duyruldu.

7 Ekim 2018 tarihinde adaylara yönelik yapılan KPSS sınavı sınava giren adaylra ÖSYM'nin Aday işlemleri sisteminden 9 Ekim 2018 tarihi itibariyle saat 15.45'de erişime açıldı. Sınava giren adayların sistem girişlerini yaparak 10 gün süreyler soruların tamamına ulaşabilecekleri belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 22:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE