ÖSYM' den Son Dakika KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Duyurusu Geldi!

ÖSYM tarafından yayımlanan son dakika duyurusunda, KPSS Ortaöğretim ve KPSS Önlisans sınav sonuçlarına yönelik branş bazında sıralamaların açıklandığı bilgisi aktarıldı... Branş bazında sıralamalar ve ÖSYM duyurusu için haberimize göz atabilirsiniz...

ÖSYM' den Son Dakika KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Duyurusu Geldi!

Milyonlarca kişi tarafından KPSS Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans düzeyleri üzerinden sınavlara katılım sağladılar. Milyonlarca kişinin hayatını ve umutlarını etkileyen KPSS puanları için memuriyete girişin altın anahtarı olarak bahsetmek yanlış olmayacaktır. Bu çok önemli sınavlarla memuriyet için gerekli başvuru puanları alınmaya çalışılmakta, yakın tarihte gerçekleştirilecek merkezi atamalardaki tercih süreçleri hedeflenmektedir. ÖSYM tarafından KPSS merkezi atama tercihlerinin 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacağı bilgisi aktarılmış ve adaylara yakın zaman içerisinde tercih kılavuzunun yayımlanacağı bilgisi aktarılmıştı.

ÖSYM tarafından yayımlanan yeni duyuruda KPSS Ortaöğretim ve Önlisans sınavlarına ilişkin branş bazında sıralamaların yayımlandığı bilgisi verildi. İlgili duyuru kapsamında adaylar ÖSYM web adresi üzerinden kimlik bilgileri ve şifreleriyle giriş yaparak branş bazında sıralamalarına erişim sağlayabileceklerdir. Yayımlanan branş bazında sıralamalar, tercih süreçleri için büyük önem arz etmektedir.

Memur alımları başlayacak

KPSS merkezi atama tercihleri beklenirken, branş bazında sıralamaların da açıklanmasıyla kamuya açıktan memur alımları hız kazanacaktır. 2018 yılı bitmeden kamu kurumları memur ihtiyaçlarını karşılamak için ilana çıkacaklardır. Memur alım ilanlarını takip etmek ve ilanlardan anlık olarak bildirim almak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Mobil uygulamalarımız iOS ve Android uygulama mağazalarında ücretsiz olarak indirilmeye hazır durumdadır. Şuanda mobil uygulamalarımız yüzbinlerce kişi tarafından indirilmiş ve aktif olarak kullanılır haldedir.

Branş bazında sıralamalar için tıklayınız.

Uygulamalarımız için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 2 yıl Önce

çıkmıyor neden?