ÖSYM Açıklandı! 2018 EKPSS Sonuçları Açıklandı! İşte Sonuç Ekranı

ÖSYM yeni bir duyuru yayımları. Yayımlanan duyuruya göre 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları açıklandı ve adaylar ÖSYM üzerinden sonuçlarını takip edebilecekler. İşte detaylar.

ÖSYM Açıklandı! 2018 EKPSS Sonuçları Açıklandı! İşte Sonuç Ekranı

ÖSYM tarafından düzenlenen 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına katılan adaylar için müjde verildi. ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruya göre Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Adaylar sonuçlarına Türkiye Cumhurşyeti Kimlik Numarası ve Aday Şifresi ile ulaşarak öğrenbilirler.

ÖSYM TARAFINDAN YAPILAN DUYURU NEDİR?

2018-EKPSS Sonuçları Açıklandı

22 Nisan 2018 tarihinde uygulanan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavının (2018-EKPSS) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 17 Mayıs 2018 tarihinde saat 12.00’den itibaren https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SONUÇ EKRANI:

Sonuçlarına bakmak isteyen adaylar, https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=5498 adresine gierek sonuçlarına T.C. Kimlik numarası ve Aday şifresi le öğrenebilirler.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 14:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE