Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 Bin Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 bin öğretmen ataması için, meraklı bekleyişin sürdüğü atama sonuçları nihayet açıklandı ve kamuoyunun erişimine açıldı. İşte sonuç sorgulama ekranı...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 Bin Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 bin öğretmen atama sonuç sayfası

Yüzbinlerce öğretmenin beklediği, hatta ek 20 bin atamanın daha talep edildiği bu atama sürecine yönelik sonuçlar açıklandı. 20 bin öğretmen ataması sonuçlarına aşağıda yer alacak bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz. Sonuçlar T.C kimlik numarası ile öğrenilmektedir. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk' un katılımlarıyla MEB Şura Salonunda gerçekleştirilen sonuç açıklaması ve listeler tüm detaylarıyla isinolsa.com adresinde sizlerle olacaktır.

Sonuç sayfası için tıklayınız.

Listeler eklendiğinde haberimiz içerisinde yer alacaktır.

Bakan Selçuk, ayrı ayrı 9 numarayı salonda bulunanlardan istedi. Konuşmasında " Eğer buradaki bu heyacanınızı meslek hayatınız boyunca korursanız o zaman inanın ki Türk eğitim sistemi çok iyi mesafeler alacaktır. Ama atandıktan sonra bir atalet, yavaşlama olursa da o zaman yaptığımız işin hakkını hukukunu teslim etmemiş olacağız. Bütün çocuklarımız için kurduğumuz çift kanatlı insan tasavvurumuza hizmet etme yolunda göstereceğiniz gayretler için şimdiden teşekkür ediyorum. " ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 12:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE