KPSS Puanlarıyla Memur Alımları Netleşiyor! İşte Güncel Alımlar

Kamu kurum ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yürütülen memur alımlarında, KPSS puanlarıyla yapılacak memur personel alım süreçleri netlik kazanıyor. Yakın zaman içerisinde yayımlanması beklenen güncel ilanlara haberimizde değindik...

KPSS Puanlarıyla Memur Alımları Netleşiyor! İşte Güncel Alımlar

KPSS puanlarının açıklanmış olmasıyla beraber binlerce aday tarafındanmemur alım süreçlerine gösterilen ilgi de artmış durumda. Sosyal medya gündemine yansıyan paylaşımlardan yaptığımız çıkarımlarda binlerce adayın çeşitli bakanlıkların ilan yayımlamasını beklediğini, polis alımı, pöh alımı veya bekçi alımı gibi kadrolara ilginin gösterildiğini gözlemleyebiliyoruz. Bu bağlamda yakın zaman içerisinde yayımlanması planlanan alımlara, bu alımların tahmini tarihlerine ve kadrolarına, ilgili başvuru süreçlerine ve belirtilen kadrolarda görev alacak kişilerin maaşlarına ve çalışma koşullarına yönelik bir haber hazırlamış durumdayız.

Bu haberimiz dahilinde yayımlanması beklenen ilanlara adayların yorumlarını, mevcut şartlardaki iyileştirme taleplerini, gündeme taşınması istenen konu başlıklarını, başvuru aşamalarında karşılaşılan sorunları ve çözümlerini derledik. İlgili haberimiz dahilinde yakın zaman içerisinde yayımlanacak ilanlara ulaşabilir ve süreçlere dair bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yürütülen memur alımlarında yaşanacak muhtemel problemlere ve buradaki sorunların çözümlerine dair detaylar hakkında yardımlaşmak amacıyla kurduğumuz Facebook grubumuza da katılmayı unutmayınız. Yakın zaman içerisinde yayımlanacak bahsi geçen ilanlara göz atmak için buraya tıklayınız. Şuan itibariyle kamuya memur alım sürecinde konuşulan yaklaşık 8-9 bakanlık bulunuyor. Bunun yanı sıra ek atamalar dahilinde de memur alımları yapılıyor. Yürütülecek memur alımlarında, gündeme yansımış toplam kadro sayısı 140 binin üzerinde, bu kadrolardan toplam kaçına bütçe izninin verileceği ise merak edilen diğer konular arasındadır. Tüm ilanlardan ilk siz haberdar olmak isterseniz isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için: Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 15:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim oflu
İbrahim oflu - 2 yıl Önce

Boş gavara yapmayı bırakın