KPSS' de Soruldu: 1996 Yılında Hayatını Kaybeden Sanat Güneşi Lakaplı Sanatçımız Kimdir?

KPSS Önlisans gerçekleştirildi. Milyonlarca kişinin katıldığı sınavda adaylara 1996 yılında hayatını kaybeden sanat güneşi lakaplı sanatçımız soruldu... İşte o sorunun cevabı...

KPSS' de Soruldu: 1996 Yılında Hayatını Kaybeden Sanat Güneşi Lakaplı Sanatçımız Kimdir?

Milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen ve kamuya girişin altın anahtarı olan KPSS Önlisans gerçekleştirildi. Saat 10.15 itibariyle başlatılan sınavda milyonlarca aday kendilerine en yüksek puanı alabilmek için ter döktüler. Nihayet tamamlanan ve stresli sürecin atlatıldığı KPSS Önlisans sınavında, adaylara 1996 yılında hayatını kaybeden sanat güneşi lakaplı sanatçımız soruldu.

Binlerce kişinin elenmesine neden olan ve çok sayıda kişi tarafından merak edilen bu sorunun cevabı bir döneme damga vurmuş eserleri, sanatı ve düşünceleriyle beğenilen Zeki Müren' dir... Yapılan sınava ilişkin tüm soru ve cevaplarına isinolsa.com sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Cevabını merak ettiğiniz diğer soruları yorumlar alanından bizlere gönderebilir, cevaplanmasını sağlayabilirsiniz...

2018 KPSS Önlisans sınavı gerçekleştirildi. Sınavda adaylara yöneltilen sorular, muhtemel cevaplar, düşük KPSS puanıyla alım yapılan kadrolar ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak, diğer adaylarla yardımlaşmak ve tanışmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın. Mobil uygulamalarımızı indirerek, tüm soruların cevaplarından ve düşük KPSS puanlı memur alımlarından ilk siz haberdar olun.
Facebook grubumuz: TIKLAYINIZ
Android için TIKLAYINIZ
iOS için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 13:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat güngör
Ferhat güngör - 2 yıl Önce

Zeki müren