KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzunda Bazı Kadrolar İptal Edildi! İşte Güncelleme

ÖSYM bu gün başlattığı tercih süreci için az önce yaptığı açıklamada kılavuzun güncellendiğini belirtti. bazı kadrolarda değişiklik yapıldı. İşte detaylar.

KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzunda Bazı Kadrolar İptal Edildi! İşte Güncelleme

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından az önce yapılan duyuruya göre kılavuzda değişiklik yapıldığına yer verildi. Bu yönde Belediye için bazı kadrolarda ilan iptal ediliğine değililerek ÖSYM Detayları paylaştı. İşte kaldırılan kadrolar ve o kurum şöyledir.

ÖN LİSANS VE LİSANS KILAVUZLARI GÜNCELLENDİ!

ÖSYM 03 Aralık 2019 tarihi itibari ile başlattığı tercih işlemleri için bazı güncellemeler yaptı. Söz konusu ön lisans kılavuzları ve lisans kılavuzlarında yapılan değişikliğe göre, "Karataş Belediye Başkanlığı" bazı kadroların iptal edildiğini bildirdi. 

Ön Lisans Kapsamında yapılan Değişiklikğe göre Karataş Belediye Başkanlığı 1 Mutemet ve 1 Tekniker kadroları için ilanı iptal etti.

Lisans kapsamında ise, 1 Antrenör, 1 Avukat, 1 Anniyat Memuru, 1 Bilgisayar İşletmenş, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Mimar, 1 Muhasebeci, 2 Şoför, 1 Veteriner Hekim ve 2 Zabıta memuru kadrolarında ilanların iptal edildiği bldirildi.

ÖSYM'DEN GELEN AÇIKLAMA:

26 Kasım 2019 tarihinde ÖSYM’nin //www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanan  KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzunda Tablo-2 ve Tablo-3’te yer alan KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’nın aşağıda belirtilen kadroları, KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI tarafından iptal edildiğinden KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzu Tablo-2 ve Tablo-3 bu doğrultuda güncellenmiştir.

TERCİH YAPAN ADAYLAR NE YAPACAK?

KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzu Tablo-2 ve Tablo-3, güncel haliyle ÖSYM’nin //www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanmıştır.  İptal edilen kadrolar nedeniyle tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, tercih süresi içinde tercihlerini değiştirebileceklerdir. Adayların tercihlerini yaparken Ek'te yer alan 03 Aralık 2019 tarihli Kılavuz tablolarınıesas almaları gerekmektedir.

GÜNCEL KILAVUZ NEDİR?

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 23:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Canböber
Canböber - 2 yıl Önce

Canböber silahsız 05315830136numaram

Mert yurt
Mert yurt - 2 yıl Önce

Bu nedir ya dalga geçer gibi liseden 107 kişi ülkenin hali iyice kötüye gidiyor ya hayirlisi