KPSS 2016/6 Tercih İşlemleri Bitiyor

Memur adaylarının kaderini belirleyecek olan KPSS tercih işlemlerinde süreç bitiyor. KPSS 2016/6 Tercih İşlemleri 13 Ekim tarihinde başlamıştı. İşlemler bu gece saat 23.59 itibari ile bitecek.

KPSS 2016/6 Tercih İşlemleri Bitiyor
Binlerce memur adayının heyecan içerisinde beklediği KPSS 2016/6 Tercih İşlemleri 13 Ekim tarihinde başlamıştı. KPSS tercih işlemlerinde sona gelinde. Bu gece saat 23.59 itibari ile KPSS tercihleri bitecek. ÖSYM tarafından 13 Ekim tarihinde yapılan açıklamada, tercih işlemlerinin uzatılmayacağı, son gün yaşanabilecek olan aksaklıklara mahal vermemek için adayların tercih işlemlerini erken yapmaları duyurulmuştu. Çünkü son güne tercih işlemlerini bırakan adaylar sistemde yaşanan yoğunluk nedeni ile tercihini yapamayabiliyor. Hala tercihini yapmamış olan adaylar için süreç bu gece 23.59 itibari ile sona eriyor.

KPSS 2016/6 Tercih İşlemlerinde Açık Kadrolar

KPSS 2016/6 alımlarının daha çok sağlık kadrolarına yapılacağını daha önceki haberlerimizde de duyurmuştuk. KPSS 2016/6 Tercih İşlemleri ile 2808 sağlık personeli alınacak. Yapılacak alımlar ile atanacak memurlar Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak. Alımların büyük çoğunluğu lisans ve ön lisans mezunu hemşire, ebe, sağlık memuru, psikolog ve fizyoterapistlerden oluşuyor.

Bugün Tercih İşlemlerinde Son Gün

KPSS 2016/6 Tercih İşlemlerinde bugün son gün olduğunu başta da belirtmiştik. Tercih yapmak isteyen adaylar bu gece saat 23.59’a kadar TC kimlik numaraları ve ÖSYM şifreleri ile giriş yaparak tercih işlemlerini tamamlayabilecekler.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 19:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE