KPSS 2015/1 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Memur adaylarının heyecan içerisinde beklediği 2015/1 KPSS sonuçları açıklandı. KPSS 2015/1 sonuçlarının açıklandığına dair ÖSYM’den duyuru yayımlandı. İşte ayrıntılar…

KPSS 2015/1 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

KPSS 2015/1 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

ÖSYM bir duyuru yayımlayaram 2015/1 KPSS sonuçlarının açıklandığını ilan etti. Yapılan duyuruda memur adaylarının heyecan içerisinde beklediği 2015/1 KPSS sonuçlarının 7 Temmuz 2015 tarihi itibari ile açıklandığı duyuruldu. İşte ÖSYM’nin resmi açıklaması:

DUYURU

(7 Temmuz 2015)

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2015/1): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları 7 Temmuz 2015 günü saat 14.30'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE