2014/2 KPSS Başvuru Tercih Kılavuzu Yayınlandı

2014/2 KPSS Başvuru Tercih Kılavuzu Yayınlandı 2014/2 KPSS sonuçları açıklanmıştır

2014/2 KPSS Başvuru Tercih Kılavuzu Yayınlandı
2014/2 KPSS Başvuru Tercih Kılavuzu Yayınlandı 2014/2 KPSS sonuçları açıklanmıştır. Bu yıl ilk defa öğrenim düzeyleri için kullanıldığı merkezi memur yerleştirilecektir. Başvurular 17 Kasım 2014 ile 26 kasım 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. KPSS Tercihlerinde çok dikkatli olmanız gerekmektedir. KPSS tercih kılavuzu, genel bilgiler, boş kadro ve pozisyonlar aşağıdaki linklerdedir.
2014 KPSS/2 TERCİH KILAVUZU Genel Bilgiler TABLO-1.Ortaöğretim Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar TABLO-2.Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar TABLO-3.Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar Özel Koşullar Ortaöğretim Mezunları İçin Nitelik Kodları Ön Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları Mezun Olunan Ortaöğretim Alanı Mezun Olunan Ön Lisans Programı Mezun Olunan Lisans Programı
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 14:35

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE