Yüksek Seçim Kurulu YSK 549 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından kamuoyuna yapılan duyuru ile 549 memur alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Yüksek Seçim Kurulu YSK 549 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Yüksek Seçim Kurulu YSK her sene açık olan pozisyonları için açıktan atama yöntemi ile memur alımları gerçekleştirmektedir. Her ne kadar yüklü alımlar olmasa da açık olan kadrolara göre alımlar yapılmaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından hazırlanan 549 memur alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna yayımlandı ve başvurular başladı. Buna göre farklı pozisyonlar için alımlar yapıldı ve adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ederken konu hakkında duyuru yapıldı. Buna göre Yüksek Seçim Kurulu YSK 549 memur alımı sonuçları açıklandı. Peki adaylar sorgulama ekranına nasıl ulaşacak?

SORGULAMA EKRANI

Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından yapılan açıklama da 549 memur alımı sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Buna göre sonuçlarını öğrenmek isteyen adayların https://goo.gl/gH9BDZ linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması gerekmektedir. İlgili bölüm aracılığı ile adaylar sonuçlarını öğrenebilir.

Buna göre ilgili kadrolar için alınacak memur sayısının beş katı kadarı mülakata çağrılacaktır. Öte yandan zabıt katibi kadrosunu kazananlar için ek bir duyuru yapıldı ve adayların belirtilmiş olan evrakları ile birlikte Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Mithatpaşa Cad. No: 12 Kızılay/ANKARA adresine müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selda
Selda - 5 yıl Önce

Herkesin puanlari neden gözükmüyor

...
... @Selda - 5 yıl Önce

SENCE NEDEN OLABİLİR...

ÖZGÜR ÇELİK
ÖZGÜR ÇELİK - 5 yıl Önce

HEP KENDİ ADAMLARINI ALIYORLAR.TORPİLLİLER.NE KPSS GİREN İŞE ALINMIYOR.BOŞUNA.

ÖZGÜR ÇELİK
ÖZGÜR ÇELİK - 5 yıl Önce

LİSTELER BAKIN BİR AİLEDEN 7 KİŞİNİN SOYADI AYNI.BU NE TORPİLLİLERİ ALMIŞAR.HİZMETLİ TABAN PUAN 90 MİLLETLE DALGAMI GEÇİYORSUNUZ.AYIP ALLAH KORKUSUNUZ YOKMU.

Aaa
Aaa - 5 yıl Önce

Nasıl baktınız sonuçlara bulamadım bir turlu

Hasan
Hasan - 5 yıl Önce

Kardesim yuksek puan dusuk puan hikaye adami olan giriyor..önceden gireecekleri ayarlamislardir zaten

Yunus
Yunus - 5 yıl Önce

Soyadlari ayni diyen arkadas siralama soyadinin bas harfine gore alfebetik siralanmis farketmedin sanirim.

emir
emir - 5 yıl Önce

Zabıt Katipligi deil aile şirketine işçi alımı mübarek