Yeni Dönem Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine yeni dönem çarşı ve mahalle bekçisi alımı ne zaman yapılacak? 2020 yılına girmeden bekçi alımı yapılır mı?

Yeni Dönem Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine on binlerce bekçi alımları yapıldı ve hali hazırda 8 bin bekçi eğitimi de Polis Akademisi Başkanlığı bünyesindeki polis okullarında devam etmektedir. Şu anda bekçi mülakat sonuçlarının açıklanma süreci devam ederken yeni dönem bekçi alımları da merak edilmeye başlandı. Bekçi alımlarına en az ortaöğretim mezunu adaylar müracaat edebildiğinden dolayı yoğun rağbet bulunmakta olup yeni dönem bekçi alımı ne zaman yapılacak soruları sıklıkla ekibimize yönlendirilmektedir. Peki bekçi alımı ne zaman yapılacak?

BEKÇİ ALIMLARI TARİH BELLİ Mİ?

Emniyet Genel Müdürlüğü en son 26. dönem POMEM polis alımı ilanını yayımladı ve bu ilandan sonra kurumdan her hangi bir duyuru yapılmadı. Fakat yüz binlerce aday bekçi alımını merak ile beklediğinden dolayı alımların ne zaman yapılacağını merakla beklemektedir. Peki bekçi alımları ne zaman yapılacak? Buna göre kurumdan resmi bir duyuru yok ancak 2020 yılı için her hangi bir ilan yayımlanması beklenmemektedir. Mart ayında polis okullarında yeni bir boşluk olacak bu boşluğun doldurulması içi bekçi alımı yapılabilir. Bekçi alımına yoğun rağbet gösterildiğinden dolayı çok sayıda aday müracaat edebilmekte ve ön sağlık, spor, mülakat süreçleri uzun sürebilmektedir. Mart ayında oluşacak boşluğun doldurulabilmesi için Şubat ayına doğru bekçi alımına yönelik yeni bir ilan çıkabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 06:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kero
Kero - 10 ay Önce

Torpil devam etsin lutfen torpilimiz var