Yargıtay 95 Memur Personel Alımı

Yargıtay bünyesindeki memur personel ihtiyacı için farklı ilanlarda ve niteliklerde toplamda 95 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Başvuru bilgileri şöyledir.

Yargıtay 95 Memur Personel Alımı
Yargıtay 18 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 95 memur personel alımı yapacak. Adaylar, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmak zorundadır. Yargıtay 20 Sözleşmeli personel, 15 Hizmetli ve 60 zabıt katibi olmak üzere toplamda 95 kişi alacak. Alım şartları şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet memurları Kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • 35 Yaşını bitirmemiş olan adaylar,
  • Lisans ve önlisans mezunları için 2016-KPSS’ye girmiş olmak, ortaöğretim mezunları için 2014- KPSS’ye girmiş olmak ve KPSS’den en az 70 puan almış olmak. Lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir.

Ayrıca adaylardan aranana özel şartlarda mevcuttur. Aranan özel şartlara ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 21 Kasım 2016 tarihi ile 25 kasım 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmekte olup, Başvurular, , (//basvuru.yargitay.gov.tr/) adresine, online başvuru yapacaklardır. Alt kısımda ilanların tam metinlerine ulaşarak özel şartlara ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

15 Hizmetli Alımı İlanı,
20 Şoför Alımı İlanı,
60 Zabıt katibi Alımı İlanı
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2016, 11:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
derya s
derya s - 4 yıl Önce

Başvuru paunı en az 60'a düşürülmeli lütfen