Türk Şeker Bin 500 Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklanma Tarihi Belli Oldu!

Türk Şeker Fabrikası bin 500 personel alımı kura sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı belli oldu?

Türk Şeker Bin 500 Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklanma Tarihi Belli Oldu!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunmakta olan Türk Şeker Fabrikalarının kimileri özel şirketler bünyesinde görevlerine devam etmekteyken kimi fabrikaların ihalesinin yapılmaması ya da alıcının çıkmaması neticesinde kamuya bağlı bulunduğundan dolayı devlet bünyesinde ve yararına çalışmaya devam etmekte olup ihtiyaçlara göre personel alımları da yapılmaktadır. 2020 yılı için ilk ilanını yayımlayan Türk Şeker Fabrikası toplam bin 500 kişilik (lise, önlisans ve lisans) düzeyinden atama yapacağını duyurmuştu. Buna göre KPSS'li alımı olan adayların istenilen evrakları 24'üne kadar teslim etmesi gerekirken kura yöntemi ile sonuçların açıklanmasını bekleyen adayların isim listelerinin ne zaman açıklanacağı da kamuoyuna duyuruldu.

23 OCAKTA BELLİ OLACAK

Türk Şeker Fabrikasının bin kişiden fazla lise mezunu Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS'siz atama yapacağı öğrenilmişti. Buna göre kura dün 21 Ocak tarihinde fabrika da noter huzurunda yapıldı ve isimler belli oldu. Kuraya katılan adaylar kazanıp kazanamadıklarını öğrenirken kuraya katılmayan adaylar sonuçlarını öğrenemedi. Peki kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Türk Şeker Fabrikasının resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan personel alımı başvurusu yapan adayların kura sonuçlarının 23 Ocak 2020 tarihinde belli olacağı ve isim listesinde kazanan adayların mülakata alınarak gerekli evraklarını fabrikaya şahsen teslim etmesi gerektiği belirtildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail gün
İsmail gün - 9 ay Önce

Ne zaman yapılır pernonel alımı