TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 236 Personel Alacak

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK bünyesinin çalışan personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı alanlarda toplamda 236 personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamında yer almaktadır.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 236 Personel Alacak
TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK bünyesinin çalışan personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı alanlarda toplamda 236 personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamında yer almaktadır.

TÜBİTAK 23 Mayıs 2016 tarihi ile ve 25 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin çalışan personel ihtiyacnı gidermek amaçlı istihdam yapacak. Alınacak olan 236 personel farklı alanlarda alıacak olup, TÜBİTAK BİLGEM 143 Personel, TÜBİTAK SAGE 27 Teknisyen, 1 Teknik Personel ve 65 Araştırmacı olmak üzere TÜBİTAK toplamda 236 personel alacak. Alımlar farklı niteliklerde gerçekleşecek olup aranan bazı şartlar ortaktr. Aranan şartlara göre başvuruda bulunacak olan adaylardan KPSS şartı aranmıyacaktır. Aranan şartlar ve başvuru bilgiler şöyledir;

GENEL ORTAK ŞARTLAR:
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığa veya bulaşıcı hastalığa sahip olmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
Başvuruda bulunacak olan adaylar ilanlara alt kısımdaki linklerden ayrı ayrı girebilir ve başvurular hakkında oradan bilgi edinebilirler. 
TÜBİTAK SAGE İlanınnın Ayrıntıları için Buraya Tıklayınız.
TÜBİTAK BİLGEM İlanının Ayrıntıları için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE