TİKA Sözleşmeli Personel Alımı

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı personel alımı gerçekleştiriyor. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda toplamda 20 Sözleşmeli Personel Alacak. Sizde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı ailesine katılmak için aşağıda haberin detaylarını inceleyiniz.

TİKA Sözleşmeli Personel Alımı
TİKA Sözleşmeli Personel Alımı
Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı personel alımı gerçekleştiriyor. Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda toplamda 20 Sözleşmeli Personel Alacak. Sizde Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı ailesine katılmak için aşağıda haberin detaylarını inceleyiniz.
Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan çalışan eksikliğini gidermek amaçlı Sözleşmeli Personel Alımı gerçekleştiriyor.Alınacak olan personeller Sınava tabii tutularak kadroya dahil olup olmayacağına karar verilecektir. Yapılacak olan Yabancı dil sınavı 12 Kasım 2016 tarihinde daha sonra ise 16 Kasım 2015 ve 20 kasım 2015 tarihleri arasında TİKA Başkanlığı GMK Bulvarı No: 164 Tandoğan/ANKARA adresinde yapılacaktır. Sınava başvuruda bulunacak olan adayların istenilen bazı şartlara uygun aday olmaları gerekmektedir. Aranan Şartlar şöyledir;
BAŞVURU ŞARTLARI:
     - 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin 1 inci fıkrasının (A) bendinin (4) (5) (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları haiz olmak,
     - Eksik belgesi olan veya şartlara uygunluğu olmayan adayların başvuruları onaylanmaz,
     - 1. gruptan başvuru yapacak adaylar için Fransızca, Arapça, Portekizce dillerinin herhangi birinden,
     - 2., gruplardan başvuru yapacak adaylar için Fransızca’dan,
     - 3., 4.,5.,6. gruplardan başvuru yapacak adaylar için İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinin herhangi birinden,
2014 - 2015 yılları İlkbahar, Sonbahar dönemlerinde ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Sınavı’ndan (B) düzeyinde puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulu tarafından bu düzeye denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak veya Başkanlıkça yapılacak yabancı dil sınavında başarılı (80 Puan) olmak.
Verilen bu grup tablosuna ilanın tam metninden inceleyebilirsiniz. Ayrıca verilen tabloda her Gruba ait özel şartlarda bulunmaktadır.
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, istenilen başvuru evrakları ile en geç 06 Kasım 2015 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmetedir. Başvuru süresi sonrasında yapılan başvurular kesinlikler kabul edilmeyecektir. Başvurular, TİKA İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı GMK Bulvarı No: 164 Tandoğan/ANKARA adresine şahsen veya posta yolu ile başvurması gerekmektedir. 
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 22:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit yilmaz
Ümit yilmaz - 7 yıl Önce

ise istiyorum var gaziosmanpasada