TCDD ve KGM Bin 340 Memur Alacak! Başvuru Tarihleri Duyuruldu Mu?

TCDD 700 memur ve KGM 640 memur alım yapmak üzere iki kurum bin 340 kişilik atama yapacak. Peki başvuru tarihleri duyuruldu mu?

TCDD ve KGM Bin 340 Memur Alacak! Başvuru Tarihleri Duyuruldu Mu?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı olarak görevlerini sürdürmekte olan Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yıl içerisinde Maliye Bakanlığı tarafından verilmiş olan kadro onayı kadar personel alımı gerçekleştirmektedir.

Buna göre geçtiğimiz aylarda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan TCDD'nin 700 memur alımı ve KGM'nin 640 memur alımı yani iki kurumun toplam bin 340 kişilik memur personel ataması yapacağını belirtmişti. İki kurum bin 340 kişilik atama yapacaktır. Peki başvuru tarihleri duyuruldu mu?

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN

İşin Olsa ekibine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı olarak görevlerini sürdürmekte olan Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD)'nin bin 340 kişilik memur alımı detayları için başvuran adaylar için bu özel içerik oluşturulmuştur.

Buna göre TCDD'nin 700 memur ve KGM'nin 640 kişilik memur alımı yapması beklenmektedir. Ancak henüz başvuru tarihlerinin ne zaman olduğu hakkında duyuru yapılmadı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ya da alım yapacak TCDD, KGM kurumlarından duyuru gelirse İşin Olsa ekibi aracılığı ile sizlere konu hakkında duyuruyu yayımlayacağız.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aras
Aras - 3 yıl Önce

3 senedir bekliyoruz alım yok intihar mı edelim kendimizi mi yakalım ne yapalım