Taşerona Kadro Gelişmesinde Son Dakika Haberler Nelerdir! Yeni Detaylar Var Mı?

Hizmetlerini sürdürmekte olan taşeron işçiler kadro istemeye devam ediyor. Taşeron yasasında son dakika gelişmeleri nelerdir, yeni detaylar var mı?

Taşerona Kadro Gelişmesinde Son Dakika Haberler Nelerdir! Yeni Detaylar Var Mı?

Türkiye'de aktif olarak çalışmakta olan ve kadro verilecek bir milyona yakın taşeron işçi bulunmaktadır. Taşeron işçiler kendilerini güvence altına almak için kadro istemeye devam ediyor. Geçtiğimiz senelerden beri konu hakkında çalışmalar ardı arkasını kesmeden devam etti ancak bir türlü için çerisinden çıkamadılar. Peki taşerona kadro son dakika detayları nelerdir.

TAŞERONA KADRO SON DAKİKA AÇIKLAMALARI

Taşerona kadro hakkında bayram öncesinde yapılan açıklamalarda taşeron yasası için sonbahar ayında çalışmaların yapılacağını ifade eden duyurular gelmiş, işin içinden çıkılamadığı ancak en kısa süre içerisinde çözüleceği ve taşeron işçiler başta olmak üzere çalışan, çalışmayan herkes için yeni dönemde iyi bir ortam hazırlanacağı söylenmişti.

İlgili açıklamalar ardından taşeron işçiler umutlanmıştı ki bilindiği üzere 2017 yılında taşerona kesin olarak kadro verilmesi bekleniyordu. Ancak 2017 yılında kesin olarak kadro verilir mi bilinmiyor fakat çalışmaların devam ettiği söyleniyor.

KADRO NE ZAMAN VERİLİR

Bir milyona yakın taşeron işçi kadro istemeye devam ediyor. Peki kadro ne zaman verilir. Taşeron işçiler ağır şartlar altında çalışıyor ve kendisini güvence altına almak istiyor ancak Bakanlar Kurulundan bir türlü olumlu yanıt alınamadı. Olumlu yanıtın neden alınamadığına dair kesin bir cevap olmadığı için kesin bir bilgi yok. Ancak umut ediyoruz ki 2017 senesi içerisinde taşeron işçilere kesin olarak kadro verilir ve bir milyona yakın aday müjdeli haberi alır.

TÜM HABERLERİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 2 yıl Önce

Boş iş

Özel güvenlik
Özel güvenlik - 2 yıl Önce

Bir veremediler arkadaş hep yalan hep yalan

Özel güvenlik
Özel güvenlik - 2 yıl Önce

Bir veremediler arkadaş hep yalan hep yalan

işçiler düşmandır
işçiler düşmandır - 2 yıl Önce

işçiler düşmandır hatta taşeronlar daha da düşmandır o yüzden ezilmeli sinek böcek muamelesi yapılmalı çalıştırılıp kanı emilmeli kazandıkları ücretleri el konmalı gasp edilmeli sonra bu paralarla başkaları zengin edilmeli

taseron
taseron - 2 yıl Önce

Böyle haberlere karnımız tok yemezler taşeron işçisi her defasında onların yalanlarına kanacak değil ya o kadar da aptal bir millet olamayız

MEHMET
MEHMET - 2 yıl Önce

BELEDİYEDE TAŞERONUM KADROLULARLA AYNI ISI YAPMAKTYIM OYLARIMIZIN KARSILIĞI KADRO ISTIYORUZ SAYIN HUKUMET:(

Ahmet 58
Ahmet 58 - 2 yıl Önce

Taşerona yeni umut meral akşener

Ahmet 5858
Ahmet 5858 - 2 yıl Önce

Taşerona yeni umut meral akşener