Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Kurumlara Göre Açıklanıyor! Sonucu Açıklanan Kurumlar Listesi

Taşerona kadro başvuru sonuçları kurum kurum açıklanmaya devam ediyor. İşin Olsa ekibi olarak taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar listesini paylaşıyoruz. Şu ana kadar hangi taşeron sonuçları açıklandı, taşerona kadro sonuçlarını açıklayan kurumlar hangileridir?

Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Kurumlara Göre Açıklanıyor! Sonucu Açıklanan Kurumlar Listesi

Ülkemizde çalışmalarına devam etmekte olan taşeron işçilere bilindiği üzere hükümetten müjdeli haber geldi ve taşeron işçilerin kamuya geçirilecekleri duyurulmuştu. Bu kapsamda bir milyona yakın taşeron işçi 11 Ocak 2018 tarihine kadar taşerona kadro başvurularını yaptı ve taşerona kadro başvuru sonuçlarını beklemeye başladı.

İşin Olsa ekibi olarak ilk günden bu yana anlık şekilde taşeron başvuru sonucu açıklayan, taşeron sonucu açıklanan tüm kurumlar listesini sizler için tutmaya devam ediyor. Peki hangi kurumlar taşerona kadro sonuçlarını açıkladı, taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar hangileridir? Tüm detayları açıklıyoruz.

TAŞERONA KADRO BAŞVURU SONUÇLARI

Taşerona kadro başvuru sonuçları kurum kurum açıklanıyor. Peki şu ana kadar hangi kurumlar sonuçlarını açıkladı? İşin Olsa ekibimizin araştırmalarına göre Muş - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Ankara - Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Bazı İllerin Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlükleri, Sakarya Üniversitesi, Muğla - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü, Amasya - Taşova Belediye Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Ankara - Sosyal Güvenlik Kurumu, Hakkari - Hakkari Belediyesi, Ankara - Batı Adliyesi, Nevşehir - Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane - İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep - Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli - Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, İzmir - İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Konya- Orman Bölge Müdürlüğü, Denizli - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars - Aile İl Müdürlüğü kurumları taşerona kadro sonuçlarını açıkladı.

İşin Olsa ekibi olarak yukarıda verilmiş olan listeyi sürekli olarak güncelliyoruz. Buna göre taşerona kadro sonuçları ve taşeron başvuru sonuçlarını öğrenmek istiyorsanız ilgili sayfamızı takip ederek anlık olarak hangi kurumlar taşeron sonuçlarını açıkladı sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

TAŞERON SONUCU AÇIKLANAN KURUMLARI LÜTFEN YORUM ATINIZ

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 14:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Raşit Şenoğlu
Raşit Şenoğlu - 5 yıl Önce

İstanbul Bağcılar Belediyesi başvuru sonuçları açıklandı

Mustafa
Mustafa - 5 yıl Önce

Muğla Büyükşehir Belediyesini bekliyoruz

gündüz
gündüz - 5 yıl Önce

Allh recep babadan razıolsun

mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

kadrosu gelen arkadaşlar hayırlı olsun darısı bekliyenlerin basina insAllah kadro.bekleyen kitteki kardeslerimizindr başına hayirli uğurlu olsun

ALI
ALI - 5 yıl Önce

ERZİNCAN KYK ACIKLANDIMI

Eski taşeron hak eden
Eski taşeron hak eden - 5 yıl Önce

Akp zulmü devam ediyor 1 kasim 2015 seçiminde çalışan taşeronları iade ettinizmi yillarini verip işten çikarmalar utanmadan adaletten söz edersiniz geriye dönük hakkimizi istiyoruz hakkimizi 6 yil çalis secime 1hafta kala tasarruf altinda işimize son verildi ama 1 kasim sonrasi yoktu adaletsizlik yaptiniz hakkim size haram olsun dun işe girenlere kadro verdiniz

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Dsi de 16 sene dir çalişyoum bana kadro gelmedi ben insan yada vatandaşdeyilim

İsmail
İsmail - 5 yıl Önce

İstanbul ilsağlık müdürlügü,Yedikule ğöğüs hastalıkları eğitim araştırma hastanesi ,samatya eğitim araştırma hastanesi, Haseki eğitim araştırma hastanesi