Taşeron İşçilere İkramiye Ne Zaman Verilecek? Taşerona Prim Ücreti Verilme Tarihi

Kadroya geçen taşeron işçilere verilmesi eklenen ikramiye ücretleri ne zaman verilecek? Taşerona prim ücreti verilme tarihi açıklandı mı?

Taşeron İşçilere İkramiye Ne Zaman Verilecek? Taşerona Prim Ücreti Verilme Tarihi

Hükümet, Maliye Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının çalışmaları neticesinde taşeron yasası yürürlüğe girdi. Buna göre yurt geneli işçilere 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile kadrolar verildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama da 900 bin civarı işçiye devlet güvencesinin verildiği belirtilmişti.

Buna göre taşeron işçiler alacakları kadrolar ile oldukça sevinmişti ve bir müjdeli haber daha Bakan Jülide Sarıeroğlu tarafından verilerek kadroya geçecek olan taşeron işçilere ikramiye ücretinin ödeneceği belirtilmişti. Peki taşeron işçilere ikramiye ne zaman verilecek, taşerona verilecek ikramiye ücretleri açıklandı mı?

İKRAMİYE ÜCRETLERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

2 Nisan 2018 tarihinde kadro alan taşeron işçilere ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek? Taşeron işçilere ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek? Buna göre kamu kurumlarından ya da bakanlardan resmi olarak her hangi bir açıklama yapılmadı. Bu sebepten dolayı resmi olarak ödemelerin hangi tarihte yapılacağı bilinmiyor. Fakat daha önce yapılan duyurular ile ödemelerin iki taksit halinde yapılabileceği belirtilmişti.

Ülkemizde genel olarak ikramiye ücretleri bayramda yatırılmaktadır. Bu sene emeklilere bayram bin liralık ikramiye verilecek olup kadroya geçen taşeron işçilere de ikramiye ücretlerinin yine bayram tarihlerinde ödenmesi beklenmektedir. Taşerona verilecek ikramiye ücreti, 52 günlük prim parasının ne zaman yatırılacağı gelişmesi geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 07:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatos
Fatos - 2 yıl Önce

Bu taseronda kadroya gecis falan degil eger kadro olmus olsaydi sozde kadroya gecen butun taseron iscilerine esit davranilirdi ama malesefki burdada esitlik yok

Bedirhan
Bedirhan - 2 yıl Önce

Madem tarih hakkında bilgi sahibi değilsiniz, neden bu başlığı kullanıp milleti haberiniz varmış gibi kandırıyorsunuz

Taseron
Taseron - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun bu ne böyle seçim yatırımı emeklilere hiç şartsız bir gecede hemen madde onaylandı 1000 tl bize bişey yok

Fatos
Fatos - 2 yıl Önce

Bu taseronda kadroya gecis falan degil eger kadro olmus olsaydi sozde kadroya gecen butun taseron iscilerine esit davranilirdi ama malesefki burdada esitlik yok

sinan
sinan - 2 yıl Önce

belediyedekileri kandırdınız yazıklarolsun

Leo
Leo - 2 yıl Önce

Taşeron artık yorumsuz bu kadar yalancı bir bakan görmedim yada bakan konuşuyor kurumlar yalan halen taşeron firmalar faliyet içerisinde hiç bir gelişme olmadı taşeron firmasında çalışmaktayım sınav başarılı 2 nisan kadro denizli büyükşehir belediyesi taşeron firması halen faaliyet göstermekte hiç bir bu çıkan maaşlar ikramiyeler yalan halen işçi almakta ve çıkarmaktadır

Reyiz
Reyiz - 2 yıl Önce

Resmen dalga geçiyorlar fakir insanlarla. Oyu alayım şunları kekleyeyim şu çakma kadro ile. Derdi bu adamın.

Satılmıs
Satılmıs - 2 yıl Önce

Beledıyeye ne var eee yazık tasoren yorulsun