Tarım Bakanlığı 826 İşçi Alımı Hangi Pozisyonlara Yapılıyor?

​​​​​​​Tarım ve Orman Bakanlığı 826 işçi alımını hangi pozisyonlar için yapacak?

Tarım Bakanlığı 826 İşçi Alımı Hangi Pozisyonlara Yapılıyor?

Ülkemizde en çok atama yapan bakanlıklardan birisi de Tarım ve Orman Bakanlığı olarak bilinmektedir. Geçtiğimiz haftalarda Tarım ve Orman Bakanı müjdeyi vermiş ve en kısa sürede 826 daimi işçi alımı yapılacağı müjdesini duyurmuştu. Buna göre işçi alımını çok sayıda aday beklerken müjdeli haber geldi ve alımların ne zaman yapılacağı, hangi pozisyonlar için yapılacağı öğrenildi. 826 daimi işçi alımına müracaatlar başladı. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak?

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Tarım ve Orman Bakanlığı 826 daimi işçi alımının hangi pozisyonlar için yapılacağı duyuruldu. Buna göre İnşaat Teknolojisi Teknisyeni, Elektrikçi (Genel), Kamyon Şoförü, Kimya Laboratuvarı Görevlisi, Laborant (Gıda), Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) , İş Makineleri Operatörü, Endüstriyel Bakım Onarım Teknisyeni/Endüstriyel Elektronik Teknisyeni , Aşçı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), İş Makineleri Operatörü, Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı, Gemici, Sıhhi Tesisatçı, Marangoz, Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Laboratuvar Temizlik İşçisi, Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği), Temizlik Görevlisi, Sıhhi Tesisatçı, Otomotiv Elektrikçisi, Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)  pozisyonları için alım yapılıyor.

Sertifika ve Belge Şartları Var

Tarım ve Orman Bakanlığı 826 daimi işçi alımı yapıyor. Adaylar yoğun rağbeti temizlik görevlisi için yapacaktı ancak sertifika şartı olduğu için ilanlara herkes başvuramayacak. İlgili bölümlerden mezun, sertifikalara sahip kişiler müracaat edebilecektir.

RESMİ İLAN İÇİN BURAYA GİRİNİZ

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 00:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mühendis
Mühendis - 12 ay Önce

Ülkemizde en çok alım yapan bakanlık mi???halla halla