Tarım Bakanlığı 3 Bin 500 Memur Alacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 3 bin 500 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılacak?

Tarım Bakanlığı 3 Bin 500 Memur Alacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olan ve aralıklarla memur ile personel alımı gerçekleştiren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2018 yılında 3 bin 500 memur alımı yapacak. Bilindiği üzere açıklama Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından yapıldı.

Bilindiği üzere uzun süredir çok sayıda kişi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının çok sayıda memur alımı yapmasını talep etmekteydi ve sonunda müjdeli haber duyurulmuş oldu. Peki alım hangi pozisyonlar için yapılacak?

ALIMLAR HANGİ POZİSYONLARA YAPILACAK?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba 2018 yılında 3 bin 500 kişilik memur alımı yapacaklarını duyurdu. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir?

Şu an için Bakanlık bünyesinden konu hakkında her hangi bir duyuru gelmedi yani alım yapılacak pozisyonlar net olarak bilinmiyor. Ancak diğer yıllara bakıldığında önümüzdeki sene yapılacak alımların da ziraat mühendisi, veteriner hekim, teknisyen, tekniker, memur vb. gibi kadrolara alımların yapılması beklenmektedir. Aşağı yorum bölümünden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 bin 500 memur alımının hangi pozisyonlara yapılmasını istediğinizi yazabilirsiniz.

İlan Yayımlandığında Bildirim İçin: Buradan İşin Olsa Mobil Uygulamasını İndirin

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2017, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Işıldak
Hatice Işıldak - 3 yıl Önce

Gıda teknikeri alımı fazla olmalı yeterince mühendis alınıyor ama biz yerlesemiyoruz kpss 60 ön lisans gıda teknikeri de alınsın daha ne kadar beklicek 2 yıl okuyanlar boşuna mı okudu o zaman bu bölüm kapatılsın

Alican eker
Alican eker - 3 yıl Önce

Jeoloji mühendisi

Cesur yürek
Cesur yürek - 3 yıl Önce

Ziraat mühendislerine çok ihtiyaç var

hakikat
hakikat @Cesur yürek - 3 yıl Önce

sayın bakan ziraat mühendisi de tıpkı hekimler gibi yetmeyecek demişti ama bu sayıyla mümkün görünmüyor sanki

Hatice Işıldak
Hatice Işıldak - 3 yıl Önce

Gıda teknikeri alımı fazla olsun

hatice
hatice - 3 yıl Önce

Gıda teknikleri alımı olsun

Neriman
Neriman - 3 yıl Önce

Çevre mühendislerini kadroya alınmasını rica ediyorum

Kübra Turhan
Kübra Turhan - 3 yıl Önce

Gıda mühendisleri alımı yeterli degil .o kadar senemizi bosuna mi verdik biz evde durmaktan artik biktikk. Bizim de iyi yerlere gelmek hakkimiz

ibrahim
ibrahim - 3 yıl Önce

Teknisyen alımı yapılsın