Soylu Müjdeledi! Kızılay'a 2.500 Personel Alınacak

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu'dan Kızılay' 2.500 personel alımına yönelik müjdeli haber geldi. Peki detaylar nedir?

Soylu Müjdeledi! Kızılay'a 2.500 Personel Alınacak

Ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı, sadece Türkiye'de değil doğal afetlerin ya da üzücü olayların yaşandığı tüm dünya ülkelerinde örgütlenmekte ve derhal olaya müdahale etmektedir. Özellikle 2020 yılında meydana gelen üzücü depremlerde hem başrolde olan Kızılay için yeni bir müjdeli haber geldi. Buna göre Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu tarafından gelen müjdeli duyuruda Kızılay'a 2.500 kişilik personel alımına yönelik müjde geldi. Peki bu alımın detayları nedir, alımlar ne zaman ve nereden yapılacaktır?

Soylu Resmen Açıkladı

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu resmi olarak “2021 Yılının Haziran ayından itibaren istihdam için çalışmalar başlayacak ve ilk etapta 100 personel istihdam edilecek” dedi. Yine sözlerine “Fabrikalar Haziran ayında üretime hazır hale gelecek. Kızılay Genel Müdürlüğümüz internet üzerinde bir sayfa açarak iş başvurularını alacak. İlk etap da teknik olmak üzere 100 personel alınacak. Daha sonra üretimlere göre ihtiyaç duyulan personeller alınacaktır. 5 Yıllık çalışmalarla istihdam sayısını 2 bin 500 olmasını hedefliyoruz. Yan sanayiyle birlikte bu sayı daha da artacak. Çadır ve prefabrik fabrikalarımız tüm Türkiye’ye hizmet verecek” şeklinde devam etti. Buna göre 5 yıllık süre içerisinde Kızılay'ın personel alımı hedefinin 2.500 olduğu belirtildi. Ortalama olarak her sene 500 civarında personel alımının yapılması ön görülmektedir. İlanlardan ilk haberdar olmak, kaçırmamak için aşağıdan mobil uygulamamızı hemen indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 13:39
YORUM EKLE