Şeker Kurumu Personel Alacak

Şeker Kurumu memur personel alımı gerçekleştirecek. Şeker Kurumu bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 5 adet istihdam edecek. İşte Ayrıntılar...

Şeker Kurumu Personel Alacak
Şeker Kurumu Personel Alacak
Şeker Kurumu memur personel alacak. Şeker Kurumu bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere, işçi statüsünde istihdam etmek üzere 5 adet uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Söz konusu başvuruda bulunacak adaylar genel ve özel şartlara uymaları gerekmektedir. Genel ve özel şartlara uygun olan adayların başvurularını, 02/06/2015 tarihi itibariyle İŞKUR üzerinden, www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar KPSS sınavında KPSS-3 puan türünde, 2013 ve/veya 2014 yıllarında asgari 70 (yetmiş) puan almış olmak zorundadır.
Şeker Kurumu bünyesine istihdam olmak isteyen adaylardan istenilen şartlar şöyledir;
GENEL ŞARTLAR

1) Türk Vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
5) Görevin gerektirdiği nitelikler ile temsil yeteneğini haiz olmak,
6) Öğrenim derecesi, eğitim, tecrübe, yaş haddi ve hizmet görecekleri pozisyonların iş özelliklerinin gerektirdiği özel şartları taşımak.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE