Seçim Öncesi 9 Bin 420 (9420) Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Tüm Kurumlar

24 Haziran erken seçim öncesi üç farklı kamu kurumu 9 bin 420 (9.420) memur alımı ilanı yayımladı. Alım yapan tüm kamu kurumları ile ilgili detayları sizlere aktarıyoruz.

Seçim Öncesi 9 Bin 420 (9420) Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Tüm Kurumlar

24 Haziran 2018 tarihi öncesi kamuoyuna kaç kişilik memur alımı ilanı yayımlanacak derken şimdiden üç farklı kamu kurumu 9 bin 420 (9.420) memur alımı ilanı yayımladı. Peki hangi kurum kaç kişilik atama yapıyor ve atamaya ilişkin tüm detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere açıklıyoruz.

ALIM YAPAN TÜM KURUMLAR

Üç farklı kamu kurumu toplam 9 bin 420 kişilik memur alımı ilanı yayımladı. Peki hangi kurumlar ilan yayınladı ve detaylar nedir? Buna göre Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT 5 bin, Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK bin 220 ile Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin 200 memur alımı ilanı yayımladı. Üç kamu kurumu 9.420 memur ataması yapacaktır. Peki başvuru tarihleri ile diğer detaylar nedir?

BAŞVURU TARİHLERİ NEDİR?

Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT'nin 5 bin kişilik memur alımı atamasına adaylar 14 Mayıs ile 18 Mayıs 2018 tarihlerinde başvurabilecek olup PTT 5 bin memur alımı ilanı bu haberimizde mevcuttur. Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK'nın bin 220 memur alımına başvurular 9 Mayıs 2018 - 18 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olup KYK bin 220 memur alımı ilanı bu haberimizde mevcuttur. Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin 220 memur alımına müracaatlar ise 18 Mayıs - 4 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır. Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin 220 memur alımı ilanı bu haberimizde mevcuttur.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Pnryldrm
Pnryldrm - 1 yıl Önce

Peki bu kadar büro yönetimi mezunu için ne zaman istihdam sağlanacak acaba?93 puanla atama beklemek nedir ya kadro yok birsey yok ancak sağlık alınsın bıktık bu karamsar tablodan halimiz içler acısı

harun
harun - 1 yıl Önce

lise mezunu alım yapmıyormarmı hiç

Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

Önlisans 3179 kodlu Büro Yönetimine ne zaman kadro verilecek yüksek puanlarla açıkta kaldık

ÖZGÜR ÇELİK
ÖZGÜR ÇELİK - 1 yıl Önce

adamlar kendi adamlarını almak için özel şartlar öne sürüyorlar.şirketmiş.ptt.kpss giren işe giremiyor.yazıklar olsun size.kendi adamlarınızı doldurun.seçim geliyor.millette size oy vermeyecek

mağdur kpssli
mağdur kpssli - 1 yıl Önce

bu yaş şartının olması kötü ülkenin durumu belli milyonlarca üniversite mezunu var o sınav bu sınav derken yaş geçti