Sağlık Bakanlığı 57 Bin Memur Alımı İlan Tarihi Belli Oldu!

Sağlık Bakanlığının bu sene alım yapacağı 11 bin doktor, 27 bin sağlık personeli, 19 bin sağlık çalışanı alımı ilanının ne zaman yayımlanacağı öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı 57 Bin Memur Alımı İlan Tarihi Belli Oldu!

Ülkemizin en önemli kamu kurumlarından olan ve her sene yüklü alımlar ile gündeme gelen Sağlık Bakanlığının bilindiği üzere bu sene toplam 57 bin memur alımı yapacağı kamuoyuna daha önce yapılan açıklamalar ile öğrenilmişti. Buna göre adaylar alımların ne zaman yapılacağını merak etmekteydi ve İşin Olsa ekibi olarak yapılan açıklamaları incelediğimiz de ilk alım ilanının Mart ayı içerisinde yapılacağını belirtilmiştik.

Buna göre kamuoyuna açıklama yapılması beklenirken sonunda Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından önemli bir duyuru yapıldı. Buna göre yapılan duyuru sonucu Sağlık Bakanlığının 57 bin memur alımı ilan tarihi belli oldu. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

İLAN YAYIMLANMA TARİHİ BELLİ OLDU!

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından kamuoyuna yapılan duyuruda ilk alım ilanının önümüzdeki hafta içerisinde yayımlanacağı duyuruldu. Buna göre Sağlık Bakanlığının toplam 57 bin memur alımı ilanına Mart ayının son haftası itibari ile başlaması beklenmektedir.

Alımların toplu olarak yapılması beklenmemekte olup kademe kademe ilanların kamuoyuna duyurulması bekleniyor. İlk aşama için toplam kaç atama yapılacağı bilinmiyor. Sağlık Bakanlığı tarafından kamuoyuna memur alımı ilanı yayımlandığında ilk haberdar olmak isterseniz sizlerde www.isinolsa.com sitemizi ve sahibi olduğumuz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

DİĞER MEMUR İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fizyoterapistlerin 2016 puanları heba olmasın!!!
Fizyoterapistlerin 2016 puanları heba olmasın!!! - 5 yıl Önce

Sizin için bi etkinlik yapılacaksa,yapacaksanız ben de yardım etmek isterim dostum.Size çok büyük haksızlık yapılıyor malesef.Üniversite sınavında harcadığınız o kadar emek,aldığınız yüksek puanlar,stajlarda harcadığınız onca emek.. say say bitiremem.Üstüme düşen bir şey varsa yardımcı olmak isterim.Hatta buradaki çoğu arkadaşın da yardımcı olmak isteyeceğine inanıyorum

Mağdur Fizyotrapist
Mağdur Fizyotrapist - 5 yıl Önce

fizyoterapistler çok mağdur durumda.36 sağlık branşının 35 inde atanıren kendi bölümümde atanamıyorum.2016 kpss emeklerimiz heba oldu lütfen sesimizi duyun!!!

hasan
hasan - 5 yıl Önce

Acaba lise düzeyinde kaç hemşire alınacak inşAllah lise düzeyinde iyi bir âlim olur şimdiye kadar en çok onlar mağdur oldular.

Gurkan
Gurkan - 5 yıl Önce

sartlar nedir

Sağlık Teknikeri
Sağlık Teknikeri - 5 yıl Önce

Saygıdeğer Bakanım ;
Hemşirelik ve Bakım Hizmetleri (Evde Hasta Bakım Programı) Ön lisans mezunlarının
Atama Sayıları Lütfen 300 olsun.
Teşekkür eder, Ellerinizden öperim.

Paramedik
Paramedik - 5 yıl Önce

Kaç paramedik alinacak?

EVDE HASTA  BAKIM TEKNİKERİ
EVDE HASTA BAKIM TEKNİKERİ - 5 yıl Önce

Sayın bakanım lütfen branşımızdan en az 250 alım olsun

Neslihan
Neslihan - 5 yıl Önce

Nasıl başvuru yapacaz